VIDEO Mladík Slovana strelil najkrajší gól sezóny: Z tejto parády vám padne sánka!

Boris Sádecký sa postaral o jeden z najkrajších gólov sezónyBoris Sádecký sa postaral o jeden z najkrajších gólov sezóny Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Hráči Slovana Bratislava v stredu nezískali v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) ani bod, keď pred vlastnými fanúšikmi podľahli Lokomotivu Jaroslavľ 2:3. Zverenci trénera Eduarda Zankovca nenadviazali na pondelkový triumf na Dinamom Moskva, ktorý ukončili sériu štyroch neúspechov. Jediným svetlým momentom zápasu bola gólová lahôdka v podaní Borisa Sádeckého.

Slovan poslal do vedenia Zach Boychuk, no za hostí vyrovnal ešte v prvej tretine Brandon Kozun a v 26. minúte pridal druhý gól Lokomotivu Daniil Apaľkov. Vyrovnanie na 2:2 zariadil v 46. minúte práve spomínaný Boris Sádecký. Ten ukážkovou individuálnou akciou a parádnym blafákom prekonal gólmana. Výstavný gól sa určite zaradí medzi najkrajšie góly sezóny v KHL.  Slovan však inkasoval ešte jeden gól v 56. minúte, a tak tri body pre hostí zariadil Pavel Kraskovskij.

Po strede má bratislavský klub na svojom konte 25 bodov a v tabuľke Západnej konferencie mu patrí 12. pozícia. Na ôsmu priečku Severstaľu Čerepovec, ktorá zaručuje prienik do play-off, strácajú "belasí" jedenásť bodov. Slovan sa najbližšie predstaví v piatok 27. októbra o 19.00 h doma proti SKA Petrohrad.

Viac o téme: HC Slovan Bratislava Boris Sádecký
  • Zdroj: SITA, športky