VIDEO Obrovský ruský gigant si vyberal na Slovensku: SKA Petrohrad nadviazal unikátnu spoluprácu

Miroslav LažoMiroslav Lažo Zdroj: Ján Zemiar

BRATISLAVA - Tréningové centrum HDC Slovakia si za štyri roky, čo je na trhu, vytvorilo silné meno. Hráči sem chodili v rámci svojej letnej prípravy trénovať individuálne, následne šírili dobré referencie ďalej, až sa informácie dostali k samotným klubom. Postupne sa tak dobrá vizitka rozšírila po celom svete, nie iba po Slovensku.

Generálny riaditeľ spoločnosti Miroslav Lažo potvrdil informáciu, že HDC Slovakia nadviazalo spoluprácu s ruským gigantom SKA Petrohrad. Dlhodobo sa u nich v centre pripravovali niektorí hráči z Petrohradu alebo z CSKA Moskva.

"V Rusku sme už otvorili niekoľko centier. Pripravovali sa u nás hráči, od ktorých sa o nás dozvedeli aj kluby. Som hrdý na to, že sme podpísali zmluvu s SKA Petrohrad. Budeme fungovať v ich novovybudovanom centre," komentoval situáciu Lažo.

Pripomeňme, že v centre, kde pôsobí aj Ľubomír Višňovský, trénovala hokejová reprezentácia do 18 rokov, a to úplne zadarmo. Aj kvalitný tréning v HDC prispel k ich výborným výkonom na domácich majstrovstvách sveta.

Viac o téme: Miroslav Lažo HDC Slovakia
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Ján Zemiar; VIDEO: Ján Zemiar
  • Zdroj: sportky - Rendek

Súvisiace články