Slovan podržal výkon brankára: V tretej tretine sme si to skomplikovali!

Jakub ŠtepánekJakub Štepánek Zdroj: hcslovan.sk

CHANTY-MANSIJSK - Hráči Slovana Bratislava zvíťazili 4:2 na ľade Jugry Chanty-Mansijsk v piatkovom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). "Belasí" viedli po druhej časti hry 2:0 - skóre otvoril duelu Tomáš Hrnka, druhý zásah pridal tesne pred druhou sirénou v presilovej hre Eliezer Ščerbatov. Domácim sa v tretej tretine podarilo dvakrát skorigovať, gólová bodka však patrila Slovanu, keď v závere duelu trafil do prázdnej bránky Nick Ebert.

Slovan Bratislava má v tejto sezóne na konte 8 víťazstiev a 21 prehier. V tabuľke Západnej konferencie patrí Slovanu 12. miesto s 28 bodmi. Na ôsmu pozíciu, ktorá zaručí účasť v play-off, má dvanásťbodové manko. Nasledujúci zápas čaká "belasých" v nedeľu 5. novembra v Omsku.

Hlas (zdroj: web Slovana):

Eduard Zankovec (tréner Slovana): "Prvé dve tretiny sme hrali dobrý hokej, utvárali sme si šance, ujali sme sa vedenia o dva góly. V tretej tretine sme si situáciu sami skomplikovali, prišli opäť zbytočné vylúčenia. Chlapci však záver duelu zvládli v defenzíve, pomohol nám aj výkon brankára."

Viac o téme: Jugra Chanty-Mansijsk HC Slovan Bratislava Eduard Zankovec