Zo Ženevy prišla pozitívna správa: Michael Schumacher vraj začal komunikovať

Michael Schumacher
Michael Schumacher

KERPEN - Michael Schumacher je v kóme už dlhé štyri roky a jeho stav sa dlho nezlepšoval. Teraz však nastal moment, pri ktorom sa mnohí jeho fanúšikovia aspoň na chvíľu potešili. Pretekárska legenda údajne začala komunikovať. Či sa tieto správy zakladajú na pravde, nie je jasné.

Médiá na celkom svete sa predbiehajú a uvádzajú, že "Schumi" začal po takmer štyroch rokoch v kóme komunikovať. Ako zdroj tejto informácie používajú časopis Brunte, ktorému to mal povedať rodinný priateľ miláčika fanúšikov Ferrari. Rodina tak teraz dúfa, že lekári urobia zázrak a podarí sa im Schumachera z kómy prebrať. 

Ťažko povedať, ako veľmi sa informácie zakladajú na pravde alebo realite. "Michael vysiela signály z vzdialeného sveta," znie doslovný preklad toho, čo pre magazín Brunte uviedol rodinný priateľ Schumachera. "Jeho najbližší teraz dúfajú v lekársky zázrak," dodal. 

48-ročný Schumacher dostáva lekársku starostlivosť na špičkovej úrovni, aspoň do tej miery, ako je to možné. Je umiestnený vo svojom sídle na brehu Ženevského jazera. V decembri uplynú štyri roky od škaredej nehody na lyžiach. Odvtedy leží v umelom spánku a všetci dúfajú, že sa raz nadobro preberie


Tagy: Michael Schumacher

Zdroj:
športky
Foto:
TASR

DISKUSIA