Argentínčanom sa zastavil dych: Kolaps futbalovej hviezdy počas prestávky!

Argentínsky futbalista Sergio AgüeroArgentínsky futbalista Sergio Agüero Zdroj: TASR

KRASNODAR - Argentínsky útočník Sergio Agüero nedohral dnešný prípravný zápas s Nigériou. Dvadsaťdeväťročný futbalista Manchestru City musel cez prestávku v Krasnodare striedať, pretože podľa médií skolaboval v šatni. Argentína bez neho neudržala vedenie a prehrala 2: 4.

Pre Agüera pritom začal zápas skvele a v 36. minúte poslal vicemajstrov sveta do dvojgólového vedenia. Zaznamenal už 36. gól za Argentínu a osamostatnil sa pred Hernánom Crespom na treťom mieste v poradí najlepších strelcov argentínskej reprezentácie. Viac gólov majú na konte iba Gabriel Batistuta (54) a Lionel Messi (61).

Do druhého polčasu už Agüero nezasiahol, pretože údajne skolaboval v šatni a bol prevezený do nemocnice na vyšetrenie. Argentína potom bez svojej hviezdy neudržala vedenie 2: 1 a Nigéria v druhom polčase vďaka dvom gólom Iwobiho a jednej bránke Idowua rozhodla o víťazstve.

Žurnalista Shane Burns na Twitteri uviedol, že príčina kolapsu predátora anglických pokutových území je zatiaľ neznáma. Viac informácií prinesú vyšetrenia v nemocnici.

Viac o téme: Argentína Sergio Aguero
  • Zdroj: ČTK, športky