VIDEO Tak toto sa často nevidí: Ronaldo v šprintérskom súboji dostal na frak!

Frustrovaný Cristiano Ronaldo
Frustrovaný Cristiano Ronaldo

MADRID - Madridské derby na novučkom stánku Atlética Wanda Metropolitano gól síce neprinieslo, ale v súboji veľkých hviezd na obidvoch stranách sa bolo na čo pozerať. Strelecky naprázdno opäť vyšla aj najjagavejšia hviezda Realu Cristiano Ronaldo, ktorý tak má na konte stále len jediný ligový gólový zápis.

Všetko ale mohlo byť inak po situácii zo 16. minúty, kedy Modrič šikovne posúval loptu dopredu na Ronalda. Ten však nečakane dostal na frak v šprintérskom súboji s domácim zadákom Juanfranom. Ak by mikrosúboj 32-ročných hviezd skončil v prospech Ronalda, mohol sa klenot Realu rútiť sám na bránku Atlética. Juanfran po dobehnutí lopty a presnom odovzdaní na kopačky spoluhráča dostal od divákov ocenenie v podobe veľkého potlesku

Akcia zo 16. minúty iba potvrdila, že Ronaldo zrejme stále hľadá stratenú formu a s hviezdou Realu, ktorá sa len nedávno stala štvornásobným otcom, niečo nie je v poriadku. Podobné šprintérske súboje totiž v drvivej väčšine prípadov končili triumfom portugalského kanoniera. 

Bezgólová remíza naďalej ponechala madridských gigantov bok po boku na tretej a štvrtej priečke so zhodným počtom bodov (24), na vedúcu Barcelonu však po víkende Atlético s Realom strácajú už desať bodov. 


Tagy: Cristiano Ronaldo Atlético Madrid Juanfran Real Madrid CF

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
SITA; Video: Setanta

DISKUSIA