VIDEO Verní fanúšikovia nezabúdajú: Krásne gesto dojalo brankára, ktorý prišiel o syna

Fanúšikovia Feyenoordu svojmu brankárovi zaspievali k 6. výročiu smrti jeho syna You'll Never Walk AloneFanúšikovia Feyenoordu svojmu brankárovi zaspievali k 6. výročiu smrti jeho syna You'll Never Walk Alone Zdroj: feyenoord.com

ROTTERDAM - Verní kluboví fanúšikovia nezabúdajú a aj v neľahkých chvíľach stoja pri hráčoch svojho tímu. Potvrdili to fanúšikovia holandského Feyenoordu Rotterdam, ktorí na domácom štadióne De Kuip krásnym gestom v 12. minúte ligového duelu dojali domáceho brankára Brada Jonesa.

Presne pred šiestimi rokmi totiž prehral boj so zákernou leukémiou synček austrálskeho brankára. Verní fanúšikovia Feyenoordu nezabúdajú a počas ligového súboja Jonesovmu mŕtvemu synovi vzdali hold spievaním preslávenej hymny You'll Never Walk Alone so svetelným doprovodom, keď mobilmi v 12. minúte zápasu krásne rozsvietili celý štadión. Obdivuhodné gesto pochopiteľne dojalo austrálskeho strážcu rotterdamskej svätyne: "Krásne gesto pre mňa a moju rodinu v tomto ťažkom období."

Po stretnutí však domáci futbalisti príliš spokojní neboli, pretože v ligovom dueli s Venlom neudržali vedenie a v závere inkasovali gól na konečných 1:1. Pre tím z Rotterdamu to bolo už piate ligové stretnutie v rade bez víťazstva a aktuálne až siedma ligová priečka s priepastnou stratou až 14 bodov na vedúci Eindhoven, je pre fanúšikov Feyenoordu veľkým sklamaním. Tí sa v utorok môžu tešiť na súboj Ligy majstrov, keď holandský celok zavíta do Manchestru, kde si zmeria sily so Citizens.

Viac o téme: Brad Jones Feyenoord Rotterdam
  • Zdroj: športky