VIDEO Stoch prispel k bodovému zisku Slavie, Zlín si poradil so Slováckom

Slavia si podelila body s JabloncomSlavia si podelila body s Jabloncom Zdroj: slavia.cz

PRAHA - Futbalisti Slavie Praha remizovali v pondelňajšom zápase 15. kola českej ligy na ihrisku Jablonca 1:1. Majster viedol od 33. minúty 1:0, keď po centri slovenského stredopoliara Miroslava Stocha skóroval Jaromír Zrmhal, ale v druhom polčase domáci vyrovnali.

Stoch hral do 68. minúty, v domácom tíme odohral celý zápas Jakub Považanec. Slávia, za ktorú v 65. minúte nastúpil aj Jakub Hromada je na priebežnom treťom mieste.

V druhom zápase vyhral Zlín nad posledným Slováckom 2:1. Celý duel odohral za domáci tím stredopoliar Róbert Matějov, v drese hostí bol na ihrisku Patrik Šimko.

FC Fastav Zlín - 1. FC Slovácko 2:1 (1:1)
Góly: 17. Traoré, 77. Diop - 93. Kubala
/za domácich R. Matejov odohral celý zápas - za hostí P. Šimko celý zápas + ŽK/

FK Jablonec - SK Slavia Praha 1:1 (0:1)
Góly: 65. Mihálik - 33. Zmrhal
/za domácich J. Považanec odohral celý zápas - za hostí M. Stoch do 68. min., J. Hromada nastúpil v 65. min./

Viac o téme: Miroslav Stoch FK Baumit Jablonec ŠK Slavia Praha