VIDEO McGregor sa môže triasť o svoj život: Šampión UFC rozbil ústa nesprávnej osobe!

Conor McGregor
Conor McGregor

BRATISLAVA - Preslávený šampión UFC Conor McGregor (29) lieta v poriadnom maléri, azda najväčšom vo svojom živote. Írska celebrita, ktorej hlavu pomotali zarobené peniaze, sa môže obávať o vlastný život a za všetko môže jediná potýčka...

McGregor tradične zahalený do mikiny, s kapucňou na hlave mieril na súdne pojednávanie. Írsky šampión bol obvinený z prekročenia rýchlosti pri jazde na svojom luxusnom BMW i8. To pre Conora nič nie je, veď v ostro sledovanom súboji s boxerom Floydom Mayweatherom zarobil toľko, že by už nikdy nemusel nič robiť. Na priestupok sa po nejakej pokute či verejnoprospešných prácach veľmi rýchlo zabudne. Ale McGregor má podstatne väčší problém, podľa viacerých írskych médií mu ide o život!

 

Respect to Martin they hassled the bollox out of him as well hahah

Príspevok, ktorý zdieľa Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

 

Príčinou je nedávny konflikt v miestnom bare Black Forge, kde sa zrejme nevedomky zaplietol do konfliktu s najobávanejšou írskou mafiou. McGregor sa v írskom podniku pobil s Ryanom Burnom, do bitky sa však zapojil aj postarší chlapík. Ten od Conora schytal dva presne mierené údery päsťou a skončil s rozbitými ústami, potom už celú situáciu ukľudnila skupina vyhadzovačov. 

Čo však čert nechcel, obeťou McGregorových pästí sa stal otec jedného z najobávanejších írskych mafiánov Grahama „The Wig“ Whelana. Prítomná bola aj jeho dcéra Meghan Whelanová, ktorá je pravdepodobne priateľkou Burna, s ktorým sa Conor v bare pochytil. Aj keď syn Graham aktuálne sedí za mrežami kvôli nelegálnym obchodom s drogami, obávaná kartelová organizácia Kinahan má v Írsku stále silný vplyv a od roku 2000 jej prisudzujú až 16 ľudských obetí. 

Zahraničné weby Independent a Sun potvrdili tieto informácie a zdá sa, že írsky šampión sa skutočne môže obávať o svoj život. Irish Sun totiž uviedol, že obávaný kartel Kinahan už vyzval McGregora, aby pripravil výkupné milión dolárov. Iba to mu totiž zaručí pokojné dni bez strachu o vlastný život, či jeho blízkych.


Tagy: Conor McGregor Graham Whelan Kinahan

Zdroj:
športky
Foto:
SITA; Video: RTÉ

DISKUSIA