Bývalý bezdomovec poslal šampiónovi jasný odkaz: VIDEO brutálneho KO od muža s najtvrdšou ranou!

Francis Ngannou a knokautovaný Alistair Overeem (vpravo)
Francis Ngannou a knokautovaný Alistair Overeem (vpravo)

BRATISLAVA - V UFC 218 prechádza ako nôž maslom, pritom ešte nedávno bol bezdomovcom. Kamerunský rodák Francis Ngannou (31) sa odsťahoval za svojím snom do Francúzska a aj keď pred štyrmi rokmi ešte vôbec nepoznal MMA, pomaly ale isto stúpa k absolútnemu vrcholu bojového športu. Súčasnému šampiónovi Stipemu Miocicovi (35) poslal jasný odkaz, keď v ostro sledovanom dueli predviedol jedno z najbrutálnejších KO v histórii UFC!

Relatívne nová tvár tažkej váhy mala pred sebou najnáročnejší test kariéry, keď sa proti nemu postavil skúsený Alistair Overeem, meno opradené titulmi a úspechmi vo všetkých kategóriách. Práve on je po aktuálnom šampiónovi Miocicovi druhým mužom rebríčka. Ngannou, ktorý nedávno stanovil nový svetový rekord najtvrdšieho úderu, keď šampióna K1 Tyrona Sponga prekonal o viac ako 15 tisíc jednotiek, však opäť potvrdil svoju dominanciu. Skúsenejšieho protivníka zostrelil za pár sekúnd jedným z najbrutálnejších KO v histórii UFC. 

Šampión Miocic po tomto knokaute asi nebude môcť pokojne spávať a zrejme čo nevidieť bude musieť nezastaviteľnému rodákovi z Kamerunu čeliť pri snahách o uhájenie titulu šampióna. Ngannou, o ktorom určite ešte budeme počuť, by si takúto šancu za suverénny knokaut určite zaslúžil. 

Podľa prezidenta UFC Dana Whitea je práve Ngannou na ceste, aby sa stal celosvetovou senzáciou a svoje meno posunul na úroveň hviezd ako sú Jon Jones, Ronda Rousey alebo Conor McGregor. Uvidíme, čo ukáže čas. 


Tagy: Alistair Overeem Francis Ngannou UFC 218 Stipe Miocic

Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA