VIDEO Takto sa z bránky vyháňa brankár: Elitná formácia zosmiešnila brankára Chicaga

Alex Ovečkin, Tom Wilson a Nicklas Bäckström oslavujú gólAlex Ovečkin, Tom Wilson a Nicklas Bäckström oslavujú gól Zdroj: SITA

WASHINGTON - Najlepší kanonier celej NHL a jeho dvaja spoluhráči z elitnej útočnej formácie Washingtonu Capitals znovu demonštrovali svoju silu. Každý z nich strelil v prvej tretine po jednom góle, čím vyhnali z bránky Chicaga Blackhawks brankára Antona Forsberga. Celkovo nazbierali pri výhre 6:2 až 11 bodov!

I keď malo Chicago z prvej tretiny štatisticky viac, boli to práve domáci, kto ju ovládol. A to celkom výrazne 3:1. Prvý gól padol na konci jedenástej minúty. Druhý záverom pätnástej a tretí iba o 29 sekúnd neskôr. Strelili ich postupne Nicklas Bäckström, Tom Wilson a Alex Ovečkin. I keď minimálne jeden z gólov mal Forsberg chytiť, je pravda, že mu nepomohli ani spoluhráči, ktorí prepadávali v útočnom pásme a nesprávnymi rozohrávkami sa dostávali do problémov.

Viac o téme: Washington Capitals Nicklas Bäckström Chicago Blackhawks Tom Wilson Alex Ovečkin
  • Zdroj: športky