VIDEO Lobotka prehre Celty nezabránil: Ronaldo s Realom zmietol osemfinalistu Ligy majstrov!

Cristiano Ronaldo so spoluhráčmi oslavuje gól RealuCristiano Ronaldo so spoluhráčmi oslavuje gól Realu Zdroj: SITA

MADRID - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v sobotňajšom šlágri 15. kola španielskej La Ligy nad FC Sevilla 5:0. "Biely balet" rozhodol o jasnom triumfe už v prvom polčase, v ktorom strelil všetky góly. Dvakrát sa do listiny zapísal Cristiano Ronaldo, premiérový zásah v A-tíme Realu zaznamenal marocký obranca Achraf Hakimi.

Ronaldo pred úvodným výkopom zapózoval fotografom so Zlatou loptou magazínu France Football, ktorú získal piatykrát. Priaznivci Realu mu pripravili búrlivé ovácie, aplauz zaplneného štadióna San Bernábeu ho sprevádzal aj pri odchode z trávnika v 76. minúte.

Cristiano Ronaldo pózuje s Galéria fotiek (4) Zdroj: SITA

Realu patrí v neúplnej tabuľke 3. priečka s päťbodovým mankom na vedúcu Barcelonu, ktorú čakal nedeľňajší súboj na pôde Villarrealu.

Druhý tím tabuľky FC Valencia doma nezaváhal a zdolal Celtu Vigo 2:1. V 81. min vsietil z penalty rozhodujúci gól Dani Parejo. Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka odohral v drese hostí celé stretnutie.

Real Madrid - FC Sevilla 5:0 (5:0)
Góly: 3. Nacho, 23. a 31. Ronaldo (druhý z 11 m), 38. Kroos, 42. Hakimi

Getafe FC - SD Eibar 0:0

Deportivo La Coruňa - Leganés 1:0 (1:0)
Gól: 24. Adrián

Valencia - Celta Vigo 2:1 (1:0)
​Góly: 28. Zaza, 81. Dani Parejo (11 m) - 46. Iago Aspas Stanislav Lobotka (Celta Vigo) hral celý zápas

Viac o téme: Cristiano Ronaldo FC Sevilla Real Madrid CF
  • Zdroj: TASR, SITA