Slovanisti sa stále topia na dne súťaže: Veľké slová hráčov smerom k fanúšikom!

Radosť SlovanistovRadosť Slovanistov Zdroj: TASR

BRATISLAVA - Hráči Slovana Bratislava v sobotu získali v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) jeden bod, pred vlastnými fanúšikmi podľahli Avtomobilistu Jekaterinburg 4:5 po predĺžení. Zverenci trénera Eduarda Zankovca predtým ťahali šnúru siedmich duelov bez bodu, čím vyrovnali vlastný negatívny rekord zo záveru základnej časti sezóny 2014/2015. Teraz síce získali bod, no stále trvá ich séria prehier (aktuálne osem, pozn.), zatiaľ ich najdlhšia v KHL. Hlasy po zápase:

Eduard Zankovec (tréner Slovana): "Bol to naozaj vyrovnaný zápas a góly, ktoré sme inkasovali, boli v dôsledku našich chýb. Chlapci sa veľmi snažili, čo je pozitívne a som im za to vďačný."

Vladimir Krikunov (tréner Avtomobilistu): "V tomto zápase sme minuli veľa síl a aj vďaka tomu sme triumfovali. Dovolili sme súperovi na ľade robiť si čo chcel."

Michal Řepík (útočník Slovana, autor gólu): "Sme radi za jeden bod. Museli sme doťahovať výsledok, ale myslím si, že sme podali dobrý výkon, všetci sme bojovali. Urobili sme nejaké chyby, ktoré súper potrestal."

Ivan Švarný (obranca Slovana, autor gólu): "Škoda, že takýchto zápasov nie je v aktuálnej sezóne viac. Hra mala dobré tempo a diváci videli veľa gólov. Takto by sme mali hrať každý duel - bojovať a nechať tam srdce. Ďakujem všetkým, ktorí prišli a povzbudili nás aj v situácii, v akej sme."

Nick Ebert (obranca Slovana): "Snažili sme prelomiť sériu prehier, ale žiaľ to nevyšlo. V predĺžení to bol vabank. Bolo úžasné hrať v takejto atmosfére."

Viac o téme: HC Slovan Bratislava Ivan Švarný Michal Řepík Nick Ebert Eduard Zankovec
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR
  • Zdroj: TASR, SITA

Súvisiace články