VIDEO Mourinho chystá veľký prestup: Za mladý klenot chce ponúknuť ťažké milióny

MalcomMalcom Zdroj: Twitter/MailOnline Sport

MANCHESTER - José Mourinho nepatrí k manažérom, ktorí sa v januári snažia nutne prekopať káder a posilniť ho niekoľkými hráčmi. Teraz by mohol svoje postoje prehodnotiť, pretože United strácajú po presnej polovici súťaže na mestského rivala City priepastných 13 bodov. Akvizície sa žiadajú na viacerých pozíciách, jednou z nich je aj krídelník Malcom z francúzskej Ligue 1.

Manchester United je podľa portálu goal.com pripravený ponúknuť za talentovaného Malcoma až 40 miliónov libier. Mourinho považuje 20-ročného Brazílčana za najlepšieho mladého hráča v Európe, preto zatlačí na klubové vedenie, aby urobilo všetko pre jeho zisk.

Háčik môže nastať na opačnej strane, pretože Bordeaux si je vedomé kvalít mladučkého technika, klubový prezident Stephane Martin o odchode nadaného klenotu nechce ani len počuť. K dohode vraj môže prísť len vtedy, ak šesťnásobný francúzsky šampión zinkasuje minimálne 55 miliónov libier.

Bordeaux sa v Ligue 1 trápi, je namočený do zostupovej šlamastiky, od baráže ho delí jeden bod, na priamy zostup má „náskok“ chabé dva bodíky. Malcom je napriek tomu svetlým zjavom, keďže už v polovici súťaže sa mu podarilo vyrovnať minuloročnú gólovú bilanciu, tj. Sedem presných zásahov.

Na radare slávneho klubu z Manchestru sa nachádza mnoho krídelníkov, za zmienku stojí spomenúť Ivan Perišić, Gareth Bale, viacerí fanúšikovia by si priali afrického šikovníčka Riyada Mahreza z Leicestru. 

Viac o téme: Manchester United Malcom
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Twitter/MailOnline Sport; VIDEO: YouTube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články