Slovan v závere prestupového termínu nikoho neuvoľnil: Slová generálneho manažéra

Eduard Zankovec, kouč Slovana
Eduard Zankovec, kouč Slovana

BRATISLAVA - Vedenie HC Slovan Bratislava, účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) 2017/2018, v závere prestupového termínu neuvoľnilo žiadneho svojho hráča, a to napriek záujmu niektorých klubov o členov kádra "belasých".

Informuje o tom web Slovana, ktorému v tabuľke Západnej konferencie patrí predposledné 12. miesto s 23-bodovým mankom na 8. pozíciu, ktorá zaručí účasť v play-off. Slovan má pred sebou ešte 11 zápasov základnej časti. "Nechceli sme to urobiť, predovšetkým pre našich skvelých fanúšikov. Majú právo vidieť všetkých našich najlepších hráčov až do konca súťaže," povedal generálny manažér Slovana Patrik Ziman a aj v súvislosti s utorkovým víťazstvom 3:2 na ľade Jokeritu Helsinki doplnil: "Naším spoločným cieľom musí byť čo najlepšie dohrať všetky zostávajúce zápasy základnej časti a pokúsiť sa čo najčastejšie o taký výkon a výsledok, ako naposledy v Helsinkách."

Prípadné odchody z kádra budú podľa webu Slovana aktuálne až v závere prestupového obdobia v európskych ligách, keď do konca základnej časti KHL zostanú posledné dva zápasy.


Tagy: HC Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR

DISKUSIA