VIDEO Hrozný moment zo zápasu proti Kanade: Studeniča delili milimetre od tragédie!

Marián Studenič dostal zásah korčuľou priamo do tváre
Marián Studenič dostal zásah korčuľou priamo do tváre

BUFFALO - Moment, kedy sa každému fanúšikovi na chvíľu zastavil dych. Slovenský reprezentant inkasoval zásah korčuľou priamo do tváre.

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov šokujúco získala vo štvrtok tri body v súboji proti domácim Američanom, deň predtým podľahla Kanade 0:6. Pripomeňme si jeden hrozivý stret zo zápasu proti javorovým listom.

Marián Studenič a kanadský protihráč Jake Bean sa v plnej rýchlosti hnali za pukom, lenže pri vzájomnom súboji stratili rovnováhu a leteli nekontrolovateľne do mantinelu. Bean si nešetrne narazil hlavu a počas pádu mu nechtiac vystrelila korčuľa tak nešťastne, že trafila Studeniča do tváre a porezala ho. Na ľade sa okamžite objavila krv.

Slovenský reprezentant ihneď zamieril k lekárovi na striedačku, ale ešte počas zápasu sa do diania vrátil. Rovnako ako Jake Bean. Škaredý moment, vďakabohu, nedopadol tragédiou. Celé Slovensko má ešte v živej pamäti hrozné zranenie Richarda Zedníka v NHL, ktorému v sekunde išlo o život. Studenič dostal zásah do líca a na videu je vidieť, aký vie byť hokej nebezpečný.


Tagy: Slovensko Kanada Marián Studenič Jake Bean

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
rds.com; Video: Twitter

DISKUSIA