VIDEO Mourinho sa obul do legendárneho Scholesa: Adresoval mu tvrdé slová

José Mourinho
José Mourinho

LIVERPOOL - Tréner futbalistov Manchestru United Jose Mourinho sa obul do bývalého hráča "červených diablov" Paula Scholesa. Ten po sobotňajšom dueli Premier League na pôde Southamptonu (0:0) kritizoval Paula Pogbu. Scholes v úlohe spolukomentátora vyhlásil, že francúzsky stredopoliar sa v zápasoch iba prechádza po ihrisku a nie je v potrebnej kondícii.

"Paul iba neustále kritizuje, to je jediné, čo robí. Nekomentuje, iba kritizuje a to sú dve diametrálne odlišné veci. Nemôžu byť všetci takí fenomenálni ako on, keď bol na vrchole hráčskej kariéry, to by si mal uvedomiť. Paul Pogba sa v každom stretnutí snaží vydať zo seba maximum. Niekedy odohrá dobrý zápas, niekedy slabší. Určite však nie je jeho chyba, že zarába viac peňazí, ako svojho času Paul Scholes. Takto to v dnešnom futbale jednoducho chodí," citovala agentúra AP slová Mourinha, ktoré portugalský kouč vyriekol po pondelňajšom triumfe 2:0 na ihrisku Evertonu.


"Myslím si, že Scholes bude v histórii zapísaný ako fenomenálny hráč, nie ako komentátor. Ak sa jedného dňa rozhodne byť manažérom, prajem mu aby bol aspoň 25% tak úspešný, ako som ja," ​dodal sebavedomo Mourinho.


Tagy: José Mourinho Paul Scholes

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR, športky
Foto:
SITA; Video: Youtube

DISKUSIA