VIDEO Bystričania zahanbujúco zničili Detvu, Nitrania takmer prišli o vyhratý zápas

Matej Paulovič pred Joakimom LundstromomMatej Paulovič pred Joakimom Lundstromom Zdroj: SITA

NITRA - Hokejisti Nitry zvíťazili v sobotňajšom zápase 34. kola Tipsport ligy 2017/2018 nad Košicami 4:3 po predĺžení. Domáci viedli nad "oceliarmi" už 3:0 presnými zásahmi Michala Krištofa, Petra Ordzovenského a Henricha Ručkaya.

Súper sa však nevzdal a postupne ukrajoval z náskok tímu spod Zobora. Do streleckej listiny sa zapísali Marek Hovorka, Blake Kessel a Václav Čížek vyrovnal na 3:3. Druhý bod pred Nitru zariadil v 4. minúte predĺženia Judd Blackwater.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - 34. kolo - sobota:

HK Nitra - HC Košice 4:3 po predĺžení (2:0, 1:1, 0:2 - 1:0)
Góly: 3. Krištof (Paulovič), 20. Ordzovenský (Blackwater, Milam), 23. H. Ručkay (Csányi), 64. Blackwater (M. Slovák, Mezei) - 36. Hovorka (Kafka), 45. B. Kessel (L. Nagy, Spilar), 54. Čížek (L. Nagy, Spilar)
Vylúčení: 2:4 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0 rozhodovali: P. Jonák, Goga - Výleta, Gegáň, 3510 divákov

Zostavy:
Nitra: M. Laco - Rais, Mezei, Milam, Ordzovenský, M. Versteeg, Rýgl, Michal Pupák - Macík, Krištof, Paulovič - Kovacs, M. Slovák, Blackwater - Csányi, J. Ručkay, H. Ručkay - Fominych, Ondrušek, Rzavský - Miroslav Pupák
Košice: Lundström (23. Habal) - B. Kessel, Čížek, Koch, Šedivý, Pulli, Michalčin, M. Novotný, Pavúk - Jenčík, Pacan, Spilar - Suja, Hovorka, Kafka - L. Nagy, Boltun, Šoltés - T. Klíma, Vrábeľ, Š. Petráš

V úvode zápasu ako prví pohrozili hosťujúci „ocelieri“. V 2. minúte nastrelil brvno švihovkou Nagy. Skóre však otvorili domáci, keď v 3. minúte namieril presne medzi nohy Lundströma spoza kruhov Krištof. Hostia mohli vyrovnať v 8. minúte, ale Kessel v dobrej pozícii zaváhal. Keď už sa blížil záver tretiny, tak dokázali udrieť domáci. Gól do šatne zariadil presnou strelou Ordzovenský – 2:0.

Druhú tretinu začali lepšie domáci. V 23. minúte usmernil strieľanú prihrávku za Lundströma H. Ručkay a vyhnal švédskeho brankára z brány. V bráne Košíc stál Habal, ktorý hneď musel riešiť niekoľko nepríjemných situácií a čelil početnej streľbe „corgoňov“. V 36. minúte prišlo zníženie zo strany Košíc. Prízemnou strelou prekonal brankára Nitry Hovorka – 3:1.

Vstup do tretej tretiny mali lepší hostia a v 44. minúte dokázal znížiť na rozdiel jedného gólu Kessel. V 49. minúte mohlo byť vyrovnané, ale nitriansky brankár si poradil s pokusom Suju, ktorý sa rútil sám na bránu. Košice sa predsa dočkali vyrovnania.

V 55. minúte vystrelil Čížek a tretí gól išiel celkom určite na vrub brankára Laca, ktorý mal na puk dostatočný výhľad, ale nedokázal ho zneškodniť – 3:3. Víťazný tím nebol známy po 60. minútach, a tak prišlo na rad predĺženie. To ponúklo niekoľko príležitostí a zápas ukončil v 64. minúte Blackwater. Bod navyše tak získala Nitra.

Andrej Kmeč, tréner Nitry: „My sme zápas veľmi dobre rozohrali. Škoda, že za stavu 3:0 sme nejakú šancu nevyužili. Naopak, v oslabení sme dostali gól a v tretej tretine Košice ukázali veľmi dobrý pohyb a ich individuality nás začali prehrávať. Škoda, že sme to neustáli a zápas išiel do predĺženia, ale vďaka aj za ten bod v predĺžení. Proti mužstvu ako sú Košice, sú aj dva body dobré.“

Marcel Šimurda, tréner Košíc: „Myslím si, že v prvej tretine sme nehrali zle. Mali sme niekoľko šancí, ktoré sme nevyužili a súper využil dve. Druhá tretina bola z našej strany najslabšia. Ale musím povedať, že chlapci ukázali morálno-vôľové vlastnosti ako sa otáča zápas a za to im ďakujem. Škoda tých nevyužitých šancí v predĺžení.“

Trenčín zostáva v boji o čelo tabuľky

Favorizovaná Dukla Trenčín zvíťazila 3:1 nad Novými Zámkami v sobotňajšom zápase 34. kola Tipsport ligy 2017/2018. Trenčania viedli po prvej tretine 2:0 zásluhou presných zásahov Tomáša Starostu a Marek Ružičku, v druhej časti zvýšil už na 3:0 Jozef Švec. Hosťom sa v tretej tretine podarilo len skorigovať, čestný úspech zaznamenal Kaspars Saulietis.

HK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Góly: 16. Starosta (Radivojevič, Bezúch), 19. Marek Ružička (Bezúch, Sojčík), 27. Švec (Gašparovič) - 52. Saulietis (A. Zbořil, Šimun)
Vylúčení: 7:6, navyše Michal Novák (Nové Zámky) 10+DKZ za napádanie rozhodcov, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0 rozhodovali: Müllner, M. Novák - Synek, Kacej, 2452 divákov

Zostavy:
Trenčín: Hiadlovský - Starosta, Bohunický, Frühauf, Cebák, Holenda, Pač, Adam Themár, Špankovič - Radivojevič, Ölvecký, T. Varga - Sojčík, Marek Ružička, Bezúch - O. Mikula, Dlouhý, Marek Hecl - J. Švec, Pardavý ml., Gašparovič
Nové Zámky: Baroš - Látal, Salija, Michal Novák, Plášil, Vidovič, M. Hruška, M. Jass, Šimek - R. Varga, Š. Novotný, Cetkovský - A. Zbořil, Šimun, Saulietis - Lantoši, Škoda, Lorraine - D. Novák, Fábry, Tužinský

Dukla stratila v uplynulom kole vedúcu pozíciu. Úvod zápasu proti Novým Zámkom vyznel rozhárane. Ako prví sa do príležitosti dostali hostia. Lotyšský legionár Saulietis sa ocitol sám pred Hiadlovským, no domáci gólman sa vyznamenal. Prvú vážnejšiu príležitosť si Trenčania vypracovali v presilovej hre. Po Starostovej strele takmer dotlačil puk do siete Bezúch. V 13. minúte Vidovičovu chybu nepotrestal Ölvecký s Vargom.

Vojakom sa úvodný gól zápasu podarilo streliť v početnej výhode. V 16. minúte tvrdá strela Starostu skončila na hornej žŕdke a od nej sa odrazila do bránky. Zaskočené Nové Zámky mohli pykať už o pár sekúnd. Samostatný nájazd Hecla však zlikvidoval Baroš. O tri minúty po úvodnom góle Trenčania pridali druhý. Novic v drese vojakov Ružička to urobil šikovne. Vychutnal si Baroša a Dukla viedla 2:0.

Trenčania boli aj po prestávke lepším mužstvom. Upokojujúci tretí gól pridal v závere 27. minúty Švec, ktorý ťažil z dobrej práce Gašparoviča a tvrdou ranou do hornej polovice bránky strelil krásny gól. Šancu na skorigovanie skóre mali Novozámčania v polovici stretnutia. Hiadlovský však výborne zasiahol pred Cetkovským. Nasledujúcu desaťminútovku rozkúskovali časté vylúčenia, ktoré ku gólu neviedli.

Vojaci v záverečnej tretine mohli pridať štvrtý gól. Varga sa ocitol sám pred brankárom. Mal dostatok času na zakončenie, no jeho strela skončila iba na žŕdke. Novým Zámkom sa čestný úspech podarilo vsietiť v 52. minúte počas presilovej hry. Po závare pred Hiadlovským sa puk odrazil k Saulietisovi a ten strelou z uhla uzavrel skóre na 3:1.

Ján Pardavý, asistent trénera Trenčína: „Mali sme síce do zápasu pomalší rozbeh, ale nakopla nás presilovka v prvej tretine, v ktorej sme sa ujali vedenia. Náš náskok sme potom ešte navýšili. Hrali sme poctivo až do desiatej minúty druhej tretiny, keď sme začali súperovi ponúkať viac šancí a v týchto fázach nás podržal brankár Hiadlovský. Až neskôr sme sa znova vrátili k našej hre. Darilo sa nám síce striedavo, ale v závere sme napriek zbytočnému oslabeniu vďaka našim skúsenostiam víťazstvo ubránili.“

Ladislav Lubina, tréner Nových Zámkov: „Vedeli sme, že nás čaká ťažký súper, ale napriek tomu sme chceli v Trenčíne získať nejaký ten bodík. Žiaľ, dva skraty jedného hráča v prvej tretine nás v našom úsilí zastavili. Vtedy sa rozhodlo o osude zápasu. Vypracovali sme si síce niekoľko veľmi dobrých gólových príležitostí, no tie sme nedokázali využívať. Preto je výsledok taký, aký je.“

Žilina doma nezvládla poslednú časť

Hokejisti Zvolena zvíťazili na ľade Žiliny 3:0 v sobotňajšom stretnutí 34. kola Tipsport ligy 2017/2018. Všetky góly dali Zvolenčania až v záverečnej tretine. Víťazný dosiahol v 42. min Milan Kytnár, ktorý sa po chybe domácich hráčov ocitol úplne voľný pred brankárom Tomekom. Gólové poistky potom pridali Lukáš Dubeň a Rastislav Špirko.

MsHK Doxxbet Žilina - HKM Zvolen 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
Góly: 42. Kytnár (Šišovský), 47. Dubeň (Špirko), 54. Špirko (Coffman, Drgoň)
Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lokšík, Stano - Junek, Krajčík, 1278 divákov

Zostavy:
Žilina: T. Tomek - L. Kozák, Juraško, Martin Mazanec, Poulin, Michal Roman, Chaloupka, Mendrej, Meliško - Klimenta, Handlovský, Pospíšil - Tvrdoň, R. Hruška, J. Jurík - Konečný, Witala, Stupka - Švihálek, Húževka, Rogoň
Zvolen: Šimko - Ross, Drgoň, Hraško, T. Bokroš, Ťavoda, Wharton, Andersons - Obdržálek, Špirko, Coffman - Michal Chovan, Kytnár, Šišovský - Martin Ďaloga, O. Steen, Matis - Dubeň, L. Jurík, Síkela

Úvodné minúty prvého zápasu v Novom roku v Žiline boli vyrovnané. Ojedinelé strelecké pokusy na oboch stranách brankári kryli. V 4. minúte sa ocitol sám pred Tomekom Coffman, ale domáci brankár bol pozorný. Strelecké pokusy Pospíšila a Špirku zostali nevyužité.

K úvodnému gólu zápasu mali bližšie Zvolenčania na začiatku druhej desaťminútovky. Samostatný nájazd troch hráčov vyriešil Juraško, o minútu neskôr strelu Špirka po prihrávke Obdržálka domáci gólman kryl. Zvolenčania mali následne početnú prevahu pri vylúčení kapitána domácich Konečného, ale tú nevyužili. V ďalšom priebehu bola hra na oboch stranách rozháraná a tak prvá tretina skončila bez gólov.

Druhú tretinu odohrali obe mužstvá vo svižnejšom tempe. V 23. minúte Švihalek a Rogoň pálili na Šimka, ale ten ich strely kryl. V 28. minúte mohol prekonať Tomeka Ďaloga, ale na dvakrát nedal. Domáci mohli ísť do vedenia, ale strely Pospíšila a Klimenta zvolenský gólman zlikvidoval. V 32. minúte vyskúšal Tomeka Hraško. Zvolenčania mali pri vylúčení Chaloupku možnosť druhej presilovej hry, ale vyťažili z nej len strelecké pokusy Coffmana a Špirku.

Samostatný únik Rogoňa zostal tiež nevyužitý. Od 35. minúty si mohli presilovú hru pri vylúčení Bokroša zahrať aj domáci, ale tí tiež neboli efektívni. V záverečných minútach Šiškovský tečoval sám pred Tomekom, následne mohol vsietiť úvodný gól Ďaloga, ale gólman Žiliny si udržal čisté konto.

V záverečnej tretine hostia zo Zvolena potvrdili svoje tretie miesto v tabuľke. V 41. minúte mal príležitosť domáci Hruška, ale sám pred Šimkom nedal. Potom sa dostali k slovu Zvolenčania. V 42. minúte chyboval domáci obranca Poulin a Kytnár z bezprostrednej blízkosti prvýkrát prekonal Tomeka. O päť minút domáca obrana vyrobila ďalšiu hrúbku, ktorú potrestal Dubeň. Následná presilovka Žiliny zostala nevyužitá.

Pri vylúčení Kozáka pálil Bokroš, ale Tomek kryl. Šesť sekúnd pred vypršaním trestu Zvolenčania zahrali biliardovú akciu, na konci ktorej bol Špirko. Zvolenčania mohli prikrášliť výsledok po vyše minútovej presilovke o dvoch hráčov, ale tú nevyužili. Napriek tomu si zo Žiliny odviezli cenné tri body.

Petr Rosol, tréner Žiliny: „Pokiaľ som pri mužstve, bol to z našej strany najslabší výkon. Nehrali sme to, čo sme si povedali pred zápasom, boli sme málo agresívni. I keď sme mali pred súperom nejaký rešpekt, bol to z našej strany zbabelý výkon.“

Peter Mikula, tréner Zvolena: „Po predchádzajúcej prehre 1:8 doma pred plným domom sme chceli vyhrať. Vedeli sme, že Žilina je nepríjemný súper, vo viacerých zápasoch nás potrápila. Dnes zvíťazil náš kolektívny výkon. Zápas sme kontrolovali, po dvoch tretinách bola len otázka času, kedy dáme góly. V tretej tretine sme boli efektívni. Naše víťazstvo je zaslúžené.“

Detva takmer dostala potupnú desiatku

Hokejisti Banskej Bystrice si pripísali desiate víťazstvo v sérii, v sobotňajšom súboji 34. kola Tipsport ligy 2017/2018 zdolali Detvu vysoko 9:1. Keď Matej Giľák doklepol osamotený pred striedajúcim brankárom Matthewom Hackettom puk do bránky, viedli domáci v 16. minúte už 4:0. Rastislav Gašpar v 18. min znížil na 1:4, no potom už pridávali góly iba "barani".

O deväť gólov domácich sa postaralo sedem strelcov a Banská Bystrica si výrazne zlepšila skóre, vďaka ktorému vedie ligu pred Trenčínom. Banská Bystrica v ostatných troch tipsportligových zápasoch dosiahla tri presvedčivé víťazstvá - doma si poradila s Novými Zámkami 8:1, vo Zvolene triumfovala rovnako 8:1 a teraz súpera zdolala 9:1.

HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Orin Detva 9:1 (5:1, 3:0, 1:0)
Góly: 4. Sedlák (Gabor, Bubela), 5. Bortňák (Košecký, Češík), 10. Hrnka (Bubela, Gélinas), 16. Giľák, 18. Asselin, 24. Giľák (Asselin), 36. Bortňák (Aliu), 39. Kubka (Rosandič, Kabáč), 47. Gabor (Bartánus, Bubela) - 18. Gašpar (Ondris)
Vylúčení: 3:6 na 2 min, navyše: 60. Hackett (Detva) 10 min za nešp. správanie, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0 rozhodovali: Orolin, Lauff - Stanzel, Bogdaň, 2841 divákov

Zostavy:
Banská Bystrica: Lukáš - Kubka, Ďatelinka, Sedlák, M. Rosandič, Aliu, G. Gélinas, Košecký - Hrnka, T. Surový, Brittain - Gabor, Bubela, Bartánus - Giľák, Faille, Asselin - Kabáč, Češík, Bortňák - Róth
Detva: A. Nagy (5. Hackett) - Martin Chovan, Kuklev, F. Fekiač, Sládok, Vyskoč, Macejko, D. Jendroľ, Šimon - Belluš, Ščurko, Sitnikov - Milý, Surovka, Žilka - Videlka, Murček, Piačka - Ondris, R. Gašpar, M. Surový

Už v 5. minúte hostia menili brankára na znak toho, že vývin zápasu smeroval k jednoznačnému rozuzleniu. Bola to často hra mačky s myšou, vysoký favorit už v prvej tretine päťkrát rozvlnil sieť a v ďalšom priebehu mali Detvanci jediný cieľ, neprehrať s hanbou. Príliš sa im to nedarilo, po štvrtom góle si tréner Dornič vybral oddychový čas, no ani ten príliš nepomohol.

V 17. minúte prvýkrát trafili po strele Martina Chovana bránku, vzápätí dokonca nebránený Gašpar skóroval, no 'barani' šli pevne za svojím cieľom a desiatym víťazstvom v nepretržitom rade. Ich góly pramenili zo striel z väčšej i strednej vzdialenosti, padali aj po tečoch a dorážkach, a to ešte naplno neuplatnili pred bránkou svoju povestnú agresivitu. V kombináciách sa príliš neukázali, ani nemuseli, stačilo im, že tak ako v predchádzajúcich dvoch zápasoch už po dvoch tretinách strelili opäť osem gólov a dvojciferné víťazstvo bolo na dosah.

Pred treťou tretinou sa už riešil len jeden otáznik, či sa diváci dočkajú desiatky a individuálneho hetriku. Blízko k nemu mali Bortňák, ktorý sa do zostavy vrátil po zranení a pauze takmer troch mesiacov, alebo Giľak. Nakoniec obaja zostali pri dvoch góloch aj preto, že ofenzívne úsilie 'baranov' trochu zoslablo. Obrovskú šancu spálil v 45. minúte v presilovke Asselin, z deviateho gólu sa radoval v 47. minúte Gabor, ktorý po dorážke spečatil jednoznačný výsledok.

Vladimír Országh, tréner B. Bystrice: "My sme očakávali ťažký zápas s húževnatým súperom. Rýchlo sme strelili dva góly, na hokejky si hráči priniesli pokoj a od začiatku do konca hrali svoju hru. Dominovali sme, boli sme silní na puku, tlačili sa do bránky a uhrali sme vo výbornej atmosfére pekný výsledok."

Ivan Dornič, tréner Detvy: "My sme vedeli, že na nás v Banskej Bystrici nečaká nič dobré, no chceli sme prekvapiť. Bohužiaľ, aj keď bola v mužstve dobrá nálada, za 30 sekúnd sme dostali dva góly, s mužstvom to zakývalo a inkasovali sme ďalej. Proti takému súperovi sa už ťažko hralo a dovolím si tvrdiť, že ak by bolo teraz finále, určite je Banská Bystrica majster. Robíme neustále na posilách, ale šťastie pri ich výbere nemáme. Musíme byť trpezliví, no v rozbehnutej sezóne to nie je jednoduché."

Poprad sa vytrápil s Mikulášom

Hráči Popradu zvíťazili 3:2 nad Liptovským Mikulášom v rámci sobotňajšieho duelu 34. kola hokejovej Tipsport extraligy 2017/2018. Poprad sa dostal do rýchleho vedenia, Dávid Buc skóroval už v 82. sekunde a ešte pred prvou prestávkou zvýšil Patrik Svitana na 2:0. Poprad si výhru ustrážil, aj keď Liptáci dvakrát skorigovali na rozdiel jedného gólu. Ten druhý dosiahol Marek Uram 87 sekúnd pred koncom III. tretiny. Liptáci nezvíťazili už v jedenástom ligovom zápase za sebou.

HK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Góly: 9. Buc (Abdul), 15. Svitana (Matej Paločko), 53. Mlynarovič (Štrauch) - 38. Rudolf Huna (Števuliak), 59. Uram (Tabaček)
Vylúčení: 3:4 na 2 min, navyše: Nádašdi (Lipt. Mikuláš) 10 min za nešp. správanie, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kalina, Štefik - Gajan, Gavalier, 1521 divákov

Zostavy:
Poprad: Corbeil - McDowell, D. Brejčák, Petran, P. König, Dinda, Fabian, Davydov - Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Buc, Heizer, Abdul - D. Bondra, Vartovník, Matúš Paločko - Hvila, Matej Paločko, Lichanec - Ježek
Liptovský Mikuláš: Košarišťan - Tabaček, Moravčík, Kurali, Suchý, Nádašdi, Mezovský, J. Nemec, Gründling - Rudolf Huna, Langhammer, Števuliak - B. Rapáč, Paukovček, J. Sukeľ - Kriška, M. Sukeľ, Uram - A. Laco, Piatka, Uhrík

Prehrami zdecimovaný Liptovský Mikuláš začal v Poprade katastrofálne. Liptáci si v 2. minúte nerozumeli v strednom pásme, puk sa dostal k Dávidovi Bucovi a ten strelou prvýkrát prekonal Košarištana. Hostia ostali po inkasovanom góle zaskočení, na ich bránu sa valil jeden útok "kamzíkov" za druhým.

Hostia mohli vyrovnať, keď si slabšiu chvíľku vybral popradský brankár Corbeil, ktorý chyboval v rozohrávke. Tú zachytil Števuliak, ale ponúknutú príležitosť nevyužil. Do prvej prestávky navýšili Popradčania svoj náskok o dva góly. V 15. minúte sa parádnou strelou švihom prezentoval Patrik Svitana.

Liptáci mohli mať raketový nástup do druhého dejstva. Na konci 21. minúty najprv Tabaček delovkou od modrej opečiatkoval popradskú bránu. Následne sa puk odrazil k osamotenému Števuliakovi, ktorý ale trestuhodne netrafil prázdnu bránku. Liptovský Mikuláš sa zníženia dočkali až v 38. minúte. Po Števuliakovom priťuknutí sa do úniku dostal Rudolf Huna a blafákom vycvičil brankára Popradu - 2:1.

Hostia mohli vyrovnať pri vylúčení Petrana. Viacero nebezpečných situácií ale Corbeil spoľahlivo vyriešil. Po strete Abdula s protihráčom zo začiatku 47. minúty nevydržalo nápor plexisklo a muselo sa vymeniť. Rozhodcovia preto obe mužstvá poslali do šatní. V Poprade sa nehralo približne 15 minút. Vynútená prestávka pomohla domácim. Na ľade sa ale viac bojovalo ako hralo. Rozuzlenie zápasu priniesla 53. minúta.

Mlynarovičov pokus zapadol za chrbát prekvapeného Košarištana - 3:1. Keď sa už zdalo, že sa zápas bude v pokoji dohrávať, hostia znížili. Minútu a pol pred koncom riadnej hracej doby tečoval Tabačekovu strelu Uram - 3:2. Dramatický záver už zmenu skóre nepriniesol. Liptovský Mikuláš tak zaznamenal jedenástu prehru v rade. Po záverečnom klaksóne sa ešte pobil Branislav Rapáč s domácim Abdulom.

Marcel Ozimák, tréner Popradu: "Ja som mal zo zápasu mierne obavy. Mužstvo, ktoré ťahá takú negatívnu šnúru ako Liptovský Mikuláš, vie zo seba vydať maximum, čo sa aj stalo. My za stavu 2:0 sme mohli rozhodnúť vo svoj prospech a nerobiť z toho takú drámu. Po vlastných chybách sme si privodili takmer vyrovnaný stav. Čo sme ale inokedy v zápasoch pokazili, dnes sme ubojovali. Z toho hľadiska sa nám podarilo uhrať tri body s ťažkým, húževnatým, súperom. Tri body si preto ceníme."

Pavel Paukovček, tréner Liptovského Mikuláša: "My sme si pred zápasom niečo povedali, pozreli sme si hru Popradu na videu. Chlapci plnili do bodky to, čo mali. Žiaľ, v zápase sme nepremenili čisté šance a súper nás trestal za každú chybu, má tam svojich vychýrených strelcov. Keď budeme pokračovať v takýchto výkonoch, vrátia sa nám zranení hráči a chlapci budú naďalej takto pracovať, tak výkony budú napredovať a dostavia sa aj výsledky."

Viac o téme: HC Košice HK Nitra HC 05 Banská Bystrica HC 07 Detva