VIDEO Zázrak na francúzsky spôsob: Tím zo štvrtej ligy vyradil slávny klub!

US Granville sa postaral o senzáciuUS Granville sa postaral o senzáciu Zdroj: Twitter US Granville

GRANVILLE - Futbalisti Bordeaux vypadli aj kvôli trom červeným kartám z Francúzskeho pohára s Granville.

Tím zo štvrtej ligy zvíťazil 2:1 po predĺžení. Za Girondins nastúpil v 59. minúte český stredopoliar Jaroslav Plašil, v 110. minúte ale musel po vylúčení ihrisko opustiť.

Granville mohlo viesť už od desiatej minúty, Douniamovu penaltu ale zneškodnil gólman Costila. Jediným strelcom prvého dejstva tak bol útočník Bordeaux Sankharé, ktorý otvoril skóre v 37. minúte hlavou.

Druhý polčas sa ale hosťom nevydaril. V 86. minúte bol vylúčený obranca Sabaly a presilovku v nastavení využil striedajúci Martinet. V 102. minúte išlo Bordeaux do deviatich po faule Carriqueho a Granville kopalo ďalšie penaltu, ktorú už Douniama premenil.

Za nepriaznivého stavu dostal ďalšiu červenú kartu Plašil a štvrťfinalista z minulej sezóny už nedokázal vyrovnať. Bordeaux sa navyše nedarí ani v lige, v tabuľke je až na 15. mieste.

Viac o téme: FC Girondins de Bordeaux US Granville