Kozákovci spoznali mená súperov: Týmto celkom budú čeliť na Kráľovskom pohári

Tréner Ján Kozák dohliada na tréning slovenských reprezentantov pred súbojom s Luxemburskom
Tréner Ján Kozák dohliada na tréning slovenských reprezentantov pred súbojom s Luxemburskom

BRATISLAVA - Slovenskí futbaloví reprezentanti sa na Kráľovskom pohári v marci v Bangkoku predstavia v spoločnosti domáceho Thajska, Gabonu a Spojených arabských emirátov.

Žreb dvojíc pre semifinále sa uskutoční 20. februára 2018 v Bangkoku v sídle tamojšej futbalovej asociácie. Turnaj má dva hracie dni - 23. marca je na programe semifinále, 25. marca zápas o 3. miesto a finále. Výkopy zápasov v jednotlivé dni sú o 16:00 h a 19:30 h miestneho času. Všetky stretnutia sa uskutočnia na Národnom štadióne v Bangkoku.

"Hľadali sme vhodnú náplň na marcový asociačný termín a z možných alternatív nám vyšla ako najlepšia práve táto thajská ponuka. My sme boli s organizátormi v kontakte už pár mesiacov, čakalo sa na skompletizovanie účastníkov, teraz máme informáciu o tom, kto na Kráľovskom pohári 2018 hrať bude. Škoda, že sa nepodarilo zrealizovať januárový výjazd s ligovým výberom do Emirátov, teraz bude na turnaji v Thajsku príležitosť vidieť v akcii predsa len viac hráčov," uviedol pre oficiálnu stránku Slovenského futbalového zväzu asistent reprezentačného trénera Štefan Tarkovič.

Vedúci medzinárodného oddelenia Peter Pálenčík a vedúci mužstva Róbert Tomaschek pôjdu do Thajska vopred, aby logisticky pripravili pobyt slovenskej reprezentácie priamo v dejisku Kráľovského pohára.


Tagy: Ján Kozák Slovensko Thajsko SAE Kráľovský pohár Gabon

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR

DISKUSIA