Vedenie pristúpilo k radikálnej motivácii hráčov: Buď sa vám to podarí, alebo si nezarobíte!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

ŽILINA - Hokejistom Žiliny sa v ostatnom období v Tipsport lige veľmi nedarí a so ziskom 46 bodov im v tabuľke patrí siedme miesto. Tím spod Dubňa má pred Novými Zámkami na 8. pozícii náskok deviatich bodov a na deviaty Liptovský Mikuláš 11 bodov. Vedenie klubu nie je s hrou a výsledkami spokojné.

"V priebehu tohto týždňa opustia niektorí hráči mužstvo a ďalší poputujú na hosťovanie. Celému tímu vrátane trénerov sme určili výkonnostný cieľ, keď do konca januára musia zo šiestich zápasov získať minimálne 10 bodov. Pri jeho nesplnení budú krátené mzdy hráčov až do výšky 50 percent," ozrejmil športový riaditeľ Imre Valášek na klubovom webe.

Žilinčanov v sledovanom období čakajú domáce súboje proti Liptovskému Mikulášu, Popradu, Nitre a Trenčínu, predstavia sa v Banskej Bystrici a v Košiciach. V kalendárnom roku 2018 ešte nezvíťazili. "Naše mužstvo má potenciál, no reálne nedosahuje potrebné výsledky. Jednoducho si nemôžeme dovoliť do konca sezóny ďalšie skraty a musíme sa zodpovedne pripraviť na play-off. Určite sme nezabalili sezónu, chceme fanúšikom dokázať, že im pripravíme radostné okamihy. Samozrejme, aj v týchto časoch potrebujeme ich podporu, preto verím, že už v najbližšom súboji proti Liptovskému Mikulášu nás prídu povzbudiť," doplnil Valášek.

Vedenie klubu o tom informovalo hráčov a trénerov v pondelok priamo v kabíne.


Tagy: MsHK DOXXbet Žilina Imre Valášek

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR

DISKUSIA