Zvrhlý doktor totálne bez zábran: Nechutné zneužitie mladučkej gymnastky!

Simone BilesováSimone Bilesová Zdroj: SITA

COLUMBUS - Sexuálne obťažovanie je aktuálne jednou z najpreberanejších tém, a to nie len vo svete šoubiznisu, preniklo aj do športu. Nepríjemnosťami si musela prejsť aj talentovaná gymnastka Simone Bilesová, ktorá získala na olympiáde v Riu štyri zlaté medaily.

Stala sa obeťou 54-ročného zvrhlíka Larryho Nassara, doktora, ktorý zneužil desiatky žien (údajne ich je asi 150), vrátane známych športovkýň. Nechutný hriešnik už vie, že za mrežami si odsedí 60 rokov. Aj po tom, ako padol trest, sa na polícii prihlasujú ďalšie dievčatá s obvineniami smerom k 54-ročnému Američanovi. Svoje svedectvo poskytla aj Bilesová, neuveriteľne nízka 142-centimetrová gymnastka. 

"Síce ma poznáte ako veselú a usmievavú dievčinu, plnú energie, poslednú dobu som sa cítila zlomená. Chcela som totiž verejne povedať, že aj ja som obeťou doktora Larryho Nassara," znelo Bilesovej šokujúce priznanie verejnosti. 

Bilesová o celej veci dlho nehovorila a nik o nej netušil. "Je mnoho dôvodov, prečo som svoj príbeh zverejnila až teraz. Doteraz som to nedokázala." Mladá Američanka sa dokonca dlho obviňovala z toho, že sexuálne zneužitie bolo jej chybou. "Nie, nebola to moja chyba, nebudem niesť vinu, ktorá leží na Larrym Nassarovi a ďalších," povedala.

Bilesová čítala aj príbehy ostatných Nassarových obetí a hovorí, že bude aj naďalej športovať. "Viem, že táto šialená skúsenosť sa netýka iba mňa. Sľubujem, že sa nikdy nevzdám," dodala na záver.

Viac o téme: Simone Bilesová Larry Nassar
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: športky

Súvisiace články