Syn je úspešný, ale rodina na čele s otcom ho nenávidí: Jeho meno nemôžem ani vysloviť!

Ryan Giggs
Ryan Giggs

CARDIFF - Len niekoľko dní novým trénerom futbalovej reprezentácie Walesu, z čoho má sám obrovskú radosť. Iný člen jeho rodiny už také šťastie neprejavuje, o svojom potomkovi sa ani náhodou nevyjadruje v superlatívoch. Pre britský denník The Sun sa nechal počuť, že jeho meno ani nemôže vysloviť.

Deň vymenovania Giggs za nového trénera waleskej reprezentácie mal byť v jeho vlastnej rodine tým, ktorý zaradia medzi tie hrdé, ale nie je tomu tak, aspoň nie u Giggsovho otca. 

Giggsov otec Danny Wilson povedal, že rodina nikdy nedokáže legende Manchestru United odpustiť aféru s manželkou Giggsovho brata Rhodriho. Rhodri sa s manželkou Natashou rozviedol v roku 2011 po tom, čo sa ukázalo, že Ryan Giggs s ňou spával predlhých osem rokov.

"Mal by som byť najhrdší otec na svete, tak šťastný ako škovránok vďaka tomu, čo dosiahol - ale hanbím sa za neho. Dokonca ani nedokážem vysloviť jeho meno. Hovorím mu bývalý futbalista," povedal pán Wilson denníku The Sun. 

"Seba dal na prvé miesto a zaujíma sa len o svoju kariéru televízneho analytika a otvoreniu elegantných hotelov v Manchestri. Keď ho vidím v televízii, tak ho vypnem, rovnako ako celá rodina," pokračoval Wilson. 

Napriek afére sa Wilson priznal, že je mu všetkého veľmi ľúto a má slzy na krajíčku. "Je to môj syn a takmer plačem, keď mám povedať, že moja rodina ho nerešpektuje, keď sa na neho pozerá. Ako najstarší brat by sa mal o brata starať a nie ho bodať do chrbta. Podviedol ho tým najhorším spôsobom a neexistuje na to dostatočné ospravedlnenie," zakončil otec znepriatelených súrodencov. 

44-ročný Giggs prežil fantastickú kariéru, s Manchestrom United vyhral desiatky trofejí a na lavičku Walesu si zasadol v pondelok 15. januára 2018. Vystriedal na nej Chrisa Colemana, ktorý sa najviac preslávil úspešným mesiacom na európskom šampionáte 2016 vo Francúzsku, kde dokráčal s ostrovnou krajinou až do semifinále. 


Tagy: Ryan Giggs

Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA