VIDEO Hubočan poriadne zavaril Trabzonsporu: Po jeho červenej karte prišiel krutý trest!

Tomáš Hubočan (18) stretnutie kvôli červenej karte napokon nedohral Tomáš Hubočan (18) stretnutie kvôli červenej karte napokon nedohral Zdroj: trabzonspor.org.tr

ANKARA - Futbalisti Trabzonsporu remizovali v nedeľňajšom zápase 18. kola tureckej ligy na pôde Konyasporu 2:2.

Duel nedohral slovenský obranca v službách Trabzonsporu Tomáš Hubočan, ktorý videl v 72. minúte prvú žltú kartu a v tretej minúte nadstaveného času aj druhú. Po jeho vylúčení vyrovnal domáci Cinar na konečných 2:2.

Konyaspor - Trabzonspor 2:2
/J. Ďurica celý zápas, T. Hubočan nastúpil v zákl. zostave, v 90.+3 min. dostal ČK, M. Bero nastúpil v 73. min., J. Kucka ((všetci Trabzonspor) na lavičke náhradníkov/

Sivasspor - Akhisar Belediye 1:1

Viac o téme: Ján Ďurica Tomáš Hubočan Trabzonspor Matúš Bero Konyaspor