Legendárny Ronaldo povedal pravdu po 16 rokoch: Vysvetlenie bizarného účesu z MS 2002!

Ronaldo a jeho zaujímavý zostrih počas svetového šampionátu v roku 2002 v Kórejskej republike a Japonsku.
Ronaldo a jeho zaujímavý zostrih počas svetového šampionátu v roku 2002 v Kórejskej republike a Japonsku.

MADRID - Legendárny brazílsky futbalový útočník Ronaldo prezradil, čo ho inšpirovalo k zaujímavému zostrihu počas svetového šampionátu v roku 2002 v Kórejskej republike a Japonsku. Štyridsaťjedenročný rodák z Ria de Janeiro si pred rozhodujúcimi zápasmi vyraďovacej fázy na spomenutom turnaji oholil hlavu, avšak vpredu si ponechal bizarný polkruhový chumáč vlasov.

Nekonvenčný účes bola v skutočnosti taktika, ktorá ľuďom mala znemožniť rozprávať o jeho zranení. Zároveň pre Deporte Interactivo dodal, že sa inšpiroval brazílskym kresleným seriálom Turma da Mônica. "Zakaždým, keď som zbadal dieťa s týmto účesom, cítil som sa trochu sklamaný, pretože som takýmto spôsobom rozhodne nechcel ovplyvňovať deti," povedal 2-násobný majster sveta (1994 a 2002).

Ronaldo dlhé roky tvrdil, že týmto účesom chcel docieliť, aby ho jeho syn lepšie spoznal na televíznej obrazovke. Matka bývalého hráča Realu Madrid či Interu Miláno však prezradila, že Ronaldov potomok v skutočnosti nespoznal svojho otca po návrate z MS 2002, a tak sa hráč netradičnej frizúry rýchlo vzdal.


Tagy: Ronaldo Brazília

Zdroj:
SITA
Foto:
TASR

DISKUSIA