VIDEO Hantuchová sa už pripravuje na ČSOB maratón: Chcela by som vytvoriť čo najväčšiu štafetu

Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová

BRATISLAVA - Ambasádorka tohoročného ČSOB Bratislava maratónu Daniela Hantuchová chce prilákať na najväčší bratislavský beh čo najviac bežcov. Sama sa rozhodla vytvoriť vlastný štafetový pelotón pod značkou D-One. Pozve doňho nielen svojich najbližších, ale aj známych z oblasti športu a kultúry. Prostredníctvom občianskeho združenia Zriedkavé choroby ktoré podporuje, chce navyše Daniela pozvať aj pacientov zo zriedkavými chorobami.

"Chcela by som vytvoriť čo najväčšiu štafetu, ktorej posolstvom bude, že nie je dôležité koľko kto dokáže zabehnúť, ale že sa maratónu zúčastní. Na behu je super to, že Vám stačia tenisky a chuť zabehnúť si. A v tom sa mi páči aj celá filozofia ČSOB Bratislava maratónu", povedala Daniela Hantuchová, ktorá sama plánuje zabehnúť 10 kilometrovú trať. Všetci bežci si budú môcť dodať energiu aj zo zdravých tyčiniek, ktoré Daniela pod značkou D-one vyrába.


S pozývaním chce Daniela začať už teraz v januári, aby tak dala neplánovaným bežcom šancu trochu sa pripraviť. Pozvánke sa podľa jej slov zrejme nevyhnú účastníci minuloročnej tanečnej show Let´s Dance s ktorými sa pri účinkovaní skamarátila, ani mnohí známi športovci a umelci, ktorých pozná.


Lístky na ČSOB Bratislava martón si môžete zakúpiť priamo TU!


 "Verím, že sa ku mne pripojí čo najviac mojich priateľov a takisto aj moja rodina. Beh, tanec, spev – to sú veci, ktoré nás spájajú a to bez ohľadu na vek, alebo fyzickú pripravenosť", povedala ďalej Daniela, podľa ktorej je beh najlepším športom pre voľný čas a treba ho všemožne podporovať vo  všetkých vekových kategóriách.

"Organizátori tejto skvelej akcie majú moju veľkú úctu a uznanie. Na ČSOB Bratislava Maratón sa teším a vážim si, že môžem byť jeho aktívnou súčasťou", dodala na záver Daniela Hantuchová.


Tagy: Daniela Hantuchová ČSOB Maratón

Zdroj:
športky
Foto:
TASR; Video: Športky

DISKUSIA