To najlepšie z rakúskej ligy je skutočne zvláštne: Tréner sa rozhodol pre nevšednú súpisku

Richard Lintner, Jozef Řezníček, Christian Feichtinger a Gernot Tipcke na tlačovej konferencii k All Star game v Bratislave
Richard Lintner, Jozef Řezníček, Christian Feichtinger a Gernot Tipcke na tlačovej konferencii k All Star game v Bratislave

VIEDEŇ - Iba traja obrancovia figurujú v štrnásťčlennej nominácii nadnárodnej súťaže EBEL na februárovú exhibíciu All Star Cup 2018 v Bratislave. Hlavný kouč Daniel Welser si vyberal spomedzi dvanástich účastníkov ligy z piatich krajín - Rakúska, Česka, Talianska, Maďarska a Chorvátska. Dvoch zástupcov majú maďarský Fehérvár a rakúsky Innsbruck, ďalšie tímy "dodali" po jednom zástupcovi. V tíme sú dvaja Česi - brankár Patrik Nechvátal z Innsbrucku a obranca Znojma Jan Lattner.

Na podujatí, ktoré v sobotu 17. februára bude hostiť bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu, sa okrem výberu ligy EBEL predstavia aj tímy slovenskej a českej najvyššej súťaže či nemeckej DEL.


Kúpte si lístky na All Star Cup 2018 už teraz! Nájdete ich TU!


Káder tímu nadnárodnej EBEL na februárový exhibičný turnaj All Star Cup 2018 v Bratislave:
Brankári: MacMillan Carruth (Fehérvár, Maď.), Patrik Nechvátal (Innsbruck, Rak.)
Obrancovia: Matthias Trattnig (Salzburk, Rak.), Jan Lattner (Znojmo, ČR), Samuel Labrecque (Villach, Rak.)
Útočníci: Patrick Harand (Klagenfurt, Rak.), Tyler Spurgeon (Innsbruck, Rak.), Olivier Latendresse (Fehérvár, Maď.), Rick Schofield (Linz, Rak.), Tyler Morley (Záhreb, Chor.), Chris D'Alvise (Dornbirn, Rak.), Brock Higgs (Graz, Rak.), Christopher DeSousa (Bolzano, Tal.), Richard Schlögl (Viedeň Capitals, Rak.)


Tagy: Daniel Welser All Star Cup 2018

Zdroj:
SITA
Foto:
Ján Zemiar

DISKUSIA