VIDEO Sexi kráska hviezdy PSG prezradila pikantné detaily: Takto často sa milujeme!

Kevin Trapp sa môže popyšiť sexi kráskou po svojom boku
Kevin Trapp sa môže popyšiť sexi kráskou po svojom boku

PARÍŽ - Poriadne výkony musí podávať na futbalovom ihrisku, ale aj v posteli. Nemecký reprezentačný brankár Kevin Trapp (27) pôsobiaci v milionárskom PSG má po svojom boku príťažlivú brazílsku modelku Izabel Goulart (33), ktorá neváhala prezradiť pikantné detaily z intímného života sexi páru.

Rodáčka z brazílskeho Sao Paula, ktorá na svojom sexi tele predvádza najmodernejšie kúsky spodnej bielizne známej značky Victoria Secret, neváhala a fanúšikom na internete prezradila najpikantnejšie detaily z intímneho života s brankárom PSG, s ktorým tvoria pár už tri roky a podľa jej slov si to poriadne užívajú. 

"S Kevinom sa milujeme často, tak štyrikrát až päťkrát týždenne," bez hanby pred fanúšikmi priznáva príťažlivá Goulart vo videu. "Keď prehrá, tak k sexu nedôjde, aj keď sa skrášlim, urobím si nechty a vezmem si na seba svoje najkrajšie spodné prádlo," pokračuje. "Na druhej strane ak vyhrajú dôležitý zápas, sú dni, kedy sa ani nevyspíme," dodáva sexi kráska. 

Rodák z Merzigu pred touto sezónou stratil v PSG pozíciu brankárskej jednotky a s postom dvojky sa zrejme nedokáže natrvalo uspokojiť. Zamieriť by mal na Britské ostrovy, keďže o jeho služby prejavili záujem FC Liverpool, Newcastle United aj Crystal Palace. Už len aby si formu a výkonnosť pri takej sexici po svojom boku udržal aj v ďalších rokoch. 


Tagy: PSG Kevin Trapp Izabel Goulart

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
športky
Foto:
Instagram - Izabel Goulart, public.fr, Dailymail; Video: Youtube

DISKUSIA