VIDEO Stoch s výstavným gólom z vlastnej polovice ihriska: Častokrát som o tom sníval!

Miroslav Stoch so spoluhráčmi oslavuje svoj výstavný gólMiroslav Stoch so spoluhráčmi oslavuje svoj výstavný gól Zdroj: slavia.cz

DUBAJ - Slovenský futbalový stredopoliar Miroslav Stoch v službách pražskej Slavie sa v sobotňajšom prípravnom zápase proti ukrajinskému Šachtaru Doneck zaskvel gólom z vlastnej polovice ihriska. Slavia napokon prehrala 2:3.

Stoch poslal svoj klub do vedenia už v 17. minúte zápasu, keď si po rýchlo zahratej štandardnej situácii a prihrávke od krajana Jakuba Hromadu všimol vybehnutého brankára súpera a preloboval ho ďalekonosnou strelou z asi 55 metrov. Šachtaru sa však ešte do polčasu podarilo zápas otočiť a napokon si pripísal tesný triumf. Informoval portál idnes.cz.

Miroslav Stoch sa napriek Galéria fotiek (4) Zdroj: slavia.cz

"Je to fantastický pocit, dá sa povedať, že to je prvýkrát, čo sa mi toto v mojej kariére podarilo. Častokrát som o tom sníval alebo som si premietal v hlave, aké to môže byť dať taký gól z vlastnej polovice. Dnes sa mi to podarilo, tak som za to rád," uviedol Stoch po bravúrnom góle pre klubový web.

Viac o téme: Miroslav Stoch Šachtar Donetsk ŠK Slavia Praha
  • Zdroj: TASR, slavia.cz