Obavy Celty zo straty Lobotku stúpajú: Klub chystá opatrenia pred prípadným odchodom!

Stanislav Lobotka bráni protihráča
Stanislav Lobotka bráni protihráča

VIGO - Stanislav Lobotka sa v lete sťahoval do Španielska, ale po pár mesiacoch sa zdá, že mu môže byť Celta Vigo čoskoro primalá. Vynikajúce výkony prilákali oči mnohých pozorovateľov a za Lobotku by boli ochotní vysoliť ťažké milióny.

Celok z Galície sa chce zabezpečiť, aby v prípade Lobotkovho odchodu neobišiel na prázdno a za slovenského reprezentanta dostal adekvátnu sumu. Inter Miláno poslal počas zimného obdobia reálnu ponuku, ale Celta ju okamžite odmietla. 

"Klub nebol spokojný s ponukou Interu Miláno, on je tu šťastný a nechcel odísť. Prípadný prestup by teda nebol výhodný pre nikoho."

"Komunikovali sme so zástupcami Interu Miláno. Našim prvoradým cieľom vždy bolo udržať Stanislava Lobotku v tíme. Aj v súčasnosti komunikujeme s jeho agentom, pretože mu chceme predĺžiť zmluvu, dať mu vyšší plat a navýšiť jeho výkupnú klauzulu."

Pre zaujímavosť, Stanova výkupná klauzula je na úrovni 35 miliónov. Klubové vedenie je však presvedčené, že Lobotka je hodný omnoho vyššej sumy a čoskoro podnikne kroky, aby klauzulu navýšilo.

 

Tagy: Celta Vigo Stanislav Lobotka

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
Twitter/Real Betis Balompié

DISKUSIA