FOTO trofeje All Star Cupu: Kto sa prvý napije z pohára?

Richard Lintner a Ľubomír Višňovský s trofejou All Star Cupu
Richard Lintner a Ľubomír Višňovský s trofejou All Star Cupu

BRATISLAVA – Pred blížiacim sa prvým ročníkom All Star Cupu predstavilo vedenie Pro-Hokeja pohár pre víťaza. Je celý pozlátený a postriebrený, pol metra vysoký, váži 6 kilogramov a 17. februára večer si ho z bratislavského Zimného štadióna Ondreja Nepelu odvezie domov najlepší z výberov slovenskej Tipsport ligy, českej Tipsport extraligy, rakúskej nadnárodnej EBEL ligy a nemeckej DEL.

„Najzaujímavejšie na tejto trofeji je, že má veľkú hornú časť, kde sa dá nalievať šampanské. Tí, ktorí budú s týmto pohárom už čoskoro oslavovať, budú mať dostatok priestoru na to, aby sa z neho mohli napiť. Urobíme samozrejme všetko preto, aby hviezdy našej Tipsport ligy obstáli a krásny pohár sme získali práve my,“ skonštatoval riaditeľ slovenskej najvyššej súťaže Richard Lintner.


Vychutnajte si neopakovateľné hokejové predstavenie All Star Cup 2018 naživo v Bratislave 17. februára. Lístky nájdete TU!


All Star Cup 2018 sa uskutoční s medzinárodnou účasťou výberov Tipsport ligy, českej extraligy, rakúskej EBEL a nemeckej DEL premiérovo 17. februára na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Víťaz si okrem spomínanej trofeje odnesie finančnú dotáciu 25-tisíc eur. Vstupenky v cenovom rozmedzí od 15 do 30 eur sú pre fanúšikov dostupné na Predpredaj.sk.


Harmonogram zápasov All Star Cup-u 2018
13:30 hod. CZE - AUT
14:30 hod. SVK - GER
15:30 hod. GER - CZE
16:45 hod. otvárací ceremoniál
17:00 hod. SVK - AUT
18:00 hod. AUT - GER
19:00 hod. SVK - CZE
20:00 hod. záverečný ceremoniál.


Tagy: Ľubomír Višňovský Richard Lintner All Star Cup

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
All Star Cup

DISKUSIA