Hviezda Leicestru to nevie prehrýzť: Nechodí na tréningy, vynechá aj duel s Manchestrom City!

Riyad Mahrez
Riyad Mahrez

LONDÝN - Trucujúci útočník Leicestru Riyad Mahrez zmešká aj zápas proti Manchestru City, kam chcel v januári prestúpiť. Jeho zamestnávateľ však ponuku vedúceho tímu anglickej ligy odmietol. Vedenie City bolo ochotné za alžírskeho futbalistu zaplatiť 65 miliónov libier, čo by bol klubový rekord, Leicester však požadoval o 30 miliónov viac.

Mahrez, ktorý mal výrazný podiel na predminulom senzačnom triumfe Leicesteru v Premier League, si postavil hlavu a nechodí ani na tréningy. Trénerovi Claudovi Puelovi chýbal už v troch zápasoch a podľa francúzskeho kouča nenastúpi ani v sobotu.

"Dúfam, že si to Riyad urovná v hlave a vráti sa do tímu. Najlepšie by bolo znovu sa k nám pripojiť a užívať si futbal," uviedol Puel na dnešnej tlačovej konferencii. "Je to úžasný hráč a futbal miluje. So spoluhráčmi má dobré vzťahy, musí sa vrátiť a hrať," dodal kouč. K tomu, či Mahrez absentuje so zvolením klubu, sa nechcel vyjadriť.

Mahrez je s ôsmimi gólmi druhým najlepším strelcom Leicesteru v tomto ligovom ročníku. Tím bez neho v Premier League podľahol Evertonu a remizoval so Swansea. V tabuľke je ôsmy.


Tagy: Manchester City FC Riyad Mahrez Leicester City FC

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA; Video: Youtube

DISKUSIA