Hokejový sviatok sa blíži: Fanúšikov čaká aj otvorený tréning

Richard Lintner a Peter Bondra o All Star 2018
Richard Lintner a Peter Bondra o All Star 2018

BRATISLAVA - Európske hokejové hviezdy smerujú do Bratislavy. Predjedlom blížiaceho sa All Star Cup-u bude piatkový otvorený tréning v jednom z nákupných centier v hlavom meste. Nemenej atraktívny program sľubuje aj sobotná exhibícia na ľade Zimného štadióna Ondreja Nepelu a v jeho blízkom okolí.

Dlhoočakávaný All Star Cup odštartuje už v piatok (16. februára) od 16.00 hod. na klzisku Eurovea v Bratislave otvoreným tréningom výberu slovenskej Tipsport ligy. Na jednom mieste uvidia fanúšikovia okrem samotných hráčov z najvyššej súťaže vedených kapitánom Brankom Radivojevičom aj ďalšie hviezdne mená z realizačného tímu - generálneho manažéra Petra Bondru, trénera Jána Filca i skauta Ľubomíra Višňovského. „Chlapci sa už nevedia dočkať. Tréning pod holým nebom bude opäť niečím špeciálnym. Práve v tento deň chceme ľudom naživo predstaviť našich hokejistov, ktorí budú bojovať o All Star Cup. Fanúšikovia nielenže hráčov uvidia, ale môžu získať ich podpis či urobiť si spoločnú fotografiu,“ prezradil Peter Bondra, manažér výberu hviezd slovenskej Tipsport ligy.


Hokejový fanúšik si užije hokej do sýtosti najmä v sobotu. Bodaj by aj nie, veď všetko podstatné sa sústreďuje na jedno miesto. Hlavným centrom športového diania na Slovensku bude na pár hodín Zimný štadión Ondreja Nepelu a jeho blízke okolie. Na ľad bratislavskej arény vykorčuľujú výbery slovenskej Tipsport ligy, českej Tipsport extraligy, nemeckej DEL a rakúskej nadnárodnej EBEL ligy v premiérovej bitke o AllStar Cup. A to nie je ani zďaleka všetko. Súčasťou veľkolepého podujatia bude aj fanzóna v tesnej blízkosti štadióna, kde budú pre fanúšikov pripravené rôzne atrakcie a bohatý sprievodný program. Okrem iného aj sledovanie olympijského hokejového zápasu Slovensko vs. Slovinsko. „Ide nám o to, aby sme hokejových nadšencov združili na jednom mieste a spoločne si užili fantastickú atmosféru. Dopomôžu k tomu aj tri veľkoplošné obrazovky, na ktorých uvidíme naživo zápas našich hokejových  reprezentantov z Pchjongčchangu. Prestávky spríjemní hudobný koncert skupiny Gladiátor,“ povedal Richard Lintner, riaditeľ Tipsport ligy

All Star Cup 2018 sa uskutoční s medzinárodnou účasťou výberov Tipsport ligy, českej extraligy, rakúskej EBEL a nemeckej DEL premiérovo 17. februára na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Víťaz si okrem trofeje odnesie finančnú dotáciu 25-tisíc eur. Vstupenky v cenovom rozmedzí od 15 do 30 eur sú pre fanúšikov dostupné na predpredaj.sk. Vstup do fanzóny je zadarmo.

Program Otvoreného tréningu (piatok, 16. február klzisko Eurovea, Bratislava):

16.00 - 16.10 hod. Predstavenie All Star výberu slovenskej Tipsport ligy
16.10 - 16.30 hod. Otvorený tréning
16.30 - 17.00 hod. Fototermín pre fanúšikov, priestor pre médiá (rozhovory)Program fanzóny (sobota, 17. február pred Zimným štadiónom Ondreja Nepelu, Bratislava):

12.00 hod. Otvorenie Fan Zóny
12.00 - 20:00 hod. Atrakcie a aktivity pre deti
13.10 - 14.30 hod. Priamy prenos zápasu Slovensko - Slovinsko zo ZOH v Pchjongčchangu. Koncert skupiny Gladiator počas prestávok.
16.00 hod. Koncert skupiny King Shaolin
16.45 hod. Otvárací ceremoniál na veľkých obrazovkách
17.00 hod. All Star Cup Slovensko vs. Rakúsko (EBEL) na veľkých obrazovkách
18.00 hod. Koncert Peter Cmorik
19.00 hod. All Star Cup Slovensko vs. Česko na veľkých obrazovkách
19.50 hod. Záverečný ceremoniál na veľkých obrazovkách

Program AllStar Cup-u (sobota, 17. február, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava):

13.30 hod. Rakúsko vs. Česko
14.30 hod. Nemecko vs. Slovensko
15.30 hod. Nemecko vs. Česko
16.45 hod. Otvárací ceremoniál
17.00 hod. Slovensko vs. Rakúsko
18.00 hod. Rakúsko vs. Nemecko
19.00 hod. Slovensko vs. Česko
20.00 hod. Záverečný ceremoniál

Všetky informácie o sprievodných aktivitách, programe a partneroch All Star Cup-u 2018 sú dostupné na www.allstarcup2018.com


Tagy: Richard Lintner All Star Cup 2018

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Ján Zemiar

DISKUSIA