FOTO Cibulková sledovala biatlon na netradičnom mieste: Verí našim lyžiarkam na medailu?

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková

BRATISLAVA – Slovenská tenistka Dominika Cibulková rovnako prežíva olympijskú dvojtýždňovku a fandí skutočne odušu. Výnimkou nebol ani dnešný biatlon, v ktorom urobili Slovensku nesmiernu radosť Anastasia Kuzminová a taktiež Paulína Fialková, ktorá skončila na piatom mieste.

Aktuálna slovenská dvojka exkluzívne pre Športky prezradila, že nerobí rozdiely a praje všetkým zúčastneným s dvojkrížom na hrudi. „Určite fandím všetkým našim slovenským športovcom a mám z nich obrovskú radosť. Hlavne zo včerajšieho víťazstva našich hokejistov, a tým osobitne, že mám v tíme môjho kondičného trénera Róbert Béreša.“

Cibulková bola plne ponorená do sledovania biatlonovej drámy aj počas toho, keď ležala na masáži. Závod si nemohla nechať ujsť. „Počas treatmentu sme pozerali biatlon a verila som, že obe naše baby skončia na stupni víťazov.“ Výsledok jej teda nepochybne urobil radosť a masáž bola o to príjemnejšia.


V Pjongčangu má Slovensko v hre niekoľko zástupcov, ale Dominika má jasno v tom, komu najviac fandí. Nie je to národný hokejový tím, ale zjazdové lyžovanie, v ktorom sa o medaily pobije Petra Vlhová a Veronika Velez-Zuzulová. „Baby sú pre mňa tými najväčšími želiezkami v ohni, pretože práve tento šport mi je zo všetkých zimných tým najbližším. Držím im palce!“ s radosťou povedala Domča.

Okrem zjazdového lyžovaniasa piešťanská rodáčka priznala, že aj iný šport na bielom povrchu ju fascinuje, ale ak si myslíte, že ním je hokej alebo biatlon, tak ste na omyle. Do kolien ide z krasokorčuľovania, v ňom má Slovensko trojnásobné zastúpenie – Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková, Nicole Rajičová.


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
športky
Foto:
Facebook/Dominika Cibulková

DISKUSIA