VIDEO Hokejové hviezdy si zatrénovali pod holým nebom

AllStar Cup 2018
AllStar Cup 2018

BRATISLAVA - Bratislava už v sobotu privíta premiérový AllStar Cup 2018, v ktorom si sily zmerajú hviezdy z najvyšších súťaží na Slovensku, Česku, Nemecku i z rakúskej nadnárodnej EBEL ligy. Ďalším pripraveným spestrením bol dnešný tréning, ktorý sa uskutočnil na na klzisku Eurovea pod holým nebom.

Na otvorenom tréningu nechýbali nominovaní hráči slovenského ligového výberu, zároveň aj kapitán tímu Branko Radivojevič, generálny manažér Peter Bondra, tréner Ján Filc, skaut Ľubomír Višňovský a riaditeľ Tipsport ligy Richard Lintner. Hráčov prišli povzbudiť i spevák Tomáš Bezdeda a herec Filip Tůma.

Fanúšikov pobavil najmä Radivojevič, ktorý si zabudol dať dole chrániče korčúľ a na ľade takmer okamžite spadol. Niečo podobné sa prihodilo aj Lintnerovi pri spoločnej fotke, keď sa mu v obyčajných topánkach na ľade nepríjemne šmyklo. Obaja to zobrali s úsmevom.

„V sobotu očakávame fantastickú atmosféru nielen počas zápasov domáceho tímu Tipsport ligy. Cestujú k nám aj fanúšikovia z ostatných európskych líg, čo sľubuje vynikajúcu atmosféru dokonca aj počas všetkých zápasov našich susedov na AllStar Cupe,“ uviedol Richard Lintner, riaditeľ Pro-Hokeja.

Vstupenky na toto podujatie sú pre fanúšikov dostupné na predpredaj.sk. Vstup do fanzóny je zadarmo.


Tagy: Branko Radivojevič Richard Lintner AllStar Cup 2018

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Ján Zemiar; Video: Ján Zemiar

DISKUSIA