VIDEO Nemeckí komentátori takmer vyskočili z kože: Fantastická reakcia po šokujúcom postupe

Radosť nemeckých hokejistovRadosť nemeckých hokejistov Zdroj: Profimedia

PJONGČANG - Hokejisti Nemecka senzačne postúpili do semifinále olympijského turnaja v Pjongčangu. V stredajšom štvrťfinále zdolali Švédov 4:3 po predĺžení a postúpili medzi štvoricu najlepších tímov.

Nemci viedli po prvej tretine už o dva góly, v tretej tretine si držali rovnaký náskok do stavu 3:1. Potom Švédi dokázali vyrovnať zásluhou obrancov Patrika Hersleya a Mikaela Wikstranda. V predlžení však Patrick Reimer rozhodol o výhre a poslal svoj tím do bojov o medaily. Víťazný gól musel potvrdiť videorozhodca a keď sa tak stalo zavládla obrovská nemecká radosť, ktorú mimoriadne prežívali aj komentátori nemeckej verzie Eurosportu.

Viac o téme: Nemecko Švédsko
  • Zdroj: TASR, SITA, športky