Schyľuje sa k futbalovému megaprestupu: Kanonier Lewandowski zmenil agenta

Robert Lewandowski a jeho gólové oslavy
Robert Lewandowski a jeho gólové oslavy

MNÍCHOV - Poľský futbalový útočník Robert Lewandowski a manažér Cezary Kucharski sa dohodli na ukončení mnohoročnej vzájomnej spolupráce.

"V tejto chvíli je to definitívny koniec. Prečo? Niekedy to tak chodí, niektoré vzťahy sa končia a pre obidve strany je to tak lepšie. Vážime si, čo Cezary za tie roky pre Roberta urobil. Na to nemôžeme zabudnúť, no aby niečo fungovalo lepšie, je potrebné urobiť určité zmeny," povedal pre sport.tvn24.pl Lewandowského kamarát ešte z detských čias Tomasz Zawislak, ktorý hráčovi Bayernu Mníchov spravuje kontá na sociálnych sieťach. Ako uviedol na twitteri žurnalista Mateusz Borek, novým agentom 29-ročného futbalistu z Varšavy bude Pini Zahavi.

Skúsený 74-ročný Izraelčan má vo futbalových kruhoch povesť úspešného hráčskeho agenta. Podľa poľských médií to môže byť signál, že Lewandowski v lete zmení klubové pôsobisko a pravdepodobne zamieri do Realu Madrid. "Je to veľká česť a privilégium, že budem zastupovať a dbať o kariéru najlepšieho svetového útočníka," povedal Zahavi, ktorý bol minulý rok zaangažovaný do rekordného prestupu Neymara z FC Barcelona do Paríža St. Germain. V minulosti zastrešoval aj transfer Ria Ferdinanda z Leedsu United do Manchestru United, taktiež háji záujmy argentínskeho dua Carlos Tévez a Javier Mascherano.


Tagy: Robert Lewandowski FC Bayern Mníchov Cezary Kucharski

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Bundesligy
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA