VIDEO Očakávaný šláger sa nekonal: Fanúšikovia trafili trénera hostí rovno do tváre!

Óscar García
Óscar García

SOLÚN - Nedeľňajší šláger najvyššej gréckej futbalovej súťaže medzi lídrom tabuľky PAOK Solún a úradujúcim šampiónom a aktuálne tretím Olympiakosom Pireus sa neuskutočnil po tom, ako pred duelom trafil trénera Olympiakosu Óscara Garcíu do tváre zvitok papiera z registračnej pokladnice, vhodený z hľadiska. Trénera po incidente poslali na vyšetrenie do nemocnice.

Zvitok papiera hodili pred zápasom pravdepodobne z priestorov VIP tribúny. PAOK, za ktorý hráva aj slovenský reprezentant Róbert Mak, čaká disciplinárne konanie, v dôsledku čoho klubu hrozí pokuta i odrátanie bodov. Funkcionári PAOK nepopierajú, že tréner súpera bol zasiahnutý, ale reakciu Olympiakosu považujú za prehnanú v snahe znížiť 6-bodové manko na lídra. "Je to tieňová hra, stratégia, ktorú si Olympiakos vytvoril pred zápasom, fantazírovaním o incidentoch v jemu naklonených médiách," uviedol šéf komunikácie klubu PAOK Kyriakos Kyriakos.

"Citlivá čelusť, bolesť v krku, závrate, nevoľnosť," uviedla nemocnica v správe o stave trénera pacienta. Na zápas nemali prístup žiadni fanúšikovia Olympiakosu a domáci sa pred zápasom správali až nezvyklo dobre. PAOK odohral na jeseň 7 domácich ligových zápasov bez svojich fanúšikov za výtržnosti vo finále lanského ročníka Gréckeho pohára. Pokutu a odpočet troch bodov udelili Olympiakosu za neprístojnosti jeho fanúšikov začiatkom februára v závere ligového duelu proti AEK Atény, voči tomuto verdiktu sa klub odvolal.


Tagy: Olympiakos Pireus PAOK Solún Óscar García

Zdroj:
SITA
Foto:
Twitter - PAOK_Newsfeed; Video: Youtube

DISKUSIA