Topoľčany doma odvrátili hrozbu konca, Prešov hladko vybavil Michalovce

Brankár Topoľčian Juraj Halo v akciiBrankár Topoľčian Juraj Halo v akcii Zdroj: Facebook HK Skalica

TOPOĽČANY - Domáci hokejisti HC Topoľčany zvíťazili 1:0 po predĺžení nad hráčmi HK Skalica v utorňajšom treťom stretnutí semifinále play-off druhej najvyššej slovenskej súťaže St. Nicolaus I. ligy.

Jediný gól duelu strelil v 65. min Miloš Bystričan. Skaličania vedú v sérii hranej na tri triumfy 2:1.

V inom utorňajšom meraní síl Prešov doma jednoznačne zdolal Michalovce 4:0 a v sérii sa ujal vedenia 2:1. Štvrté zápasy odohrajú v stredu.

Výsledky utorňajších tretích zápasov semifinále play-off druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže St. Nicolaus I. ligy 2017/2018 (hrá sa na tri víťazstvá):

HC Topoľčany - HK Skalica 1:0 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) - stav série: 1:2
Gól: 65. Bystričan, 2112 divákov

Prešov Penguins - HK Dukla Ingema Michalovce 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) - stav série 2:1
Góly: 40. a 53. Gavryk, 1. Šimčák, 3. M. Baláž, 2784 divákov

Viac o téme: HK Skalica HC Topoľčany HK Dukla Ingema Michalovce Prešov Penguins