S Nadalom to nevyzerá vôbec dobre: Ďalšia nepríjemná správa!

Rafael Nadal
Rafael Nadal

MIAMI - Blížiace sa turnaje v Indian Wells a Miami budú bez španielskeho tenistu Rafaela Nadala. Príčinou jeho absencie je pretrvávajúce zranenie bedra.

Nadal sa odhlásil aj z tohtotýždňového podujatia Mexico Open v Acapulcu, kde mal v stredu nastúpiť na svoj prvý zápas. Odôvodnil to slovami, že potrebuje ešte čas, aby sa zotavil zo zdravotných problémov.

"Zranenie, ktoré som utrpel pri tréningu pred začiatkom turnaja v Acapulcu, je na rovnakom mieste ako to z Melbourne," uviedol 31-ročný Malorčan na svojom facebookovom profile. Vlani prehral v Indian Wells v osemfinálovom 4. kole a v Miami vo finále, v oboch prípadoch so Švajčiarom Rogerom Federerom.

Víťaz vlaňajších grandslamových turnajov Roland Garros a US Open Nadal zo zdravotných dôvodov 21. januára nedohral piaty set štvrťfinále melbournských Australian Open proti Chorvátovi Marinovi Čiličovi pre natiahnutý bedrový sval, odvtedy sa dával dokopy. Nadal klesol 19. februára na druhý post v singlovom renkingu za Švajčiara Rogera Federera.


Tagy: Rafael Nadal

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP Photo/Mark Baker

DISKUSIA