Sex medzi športovcami na olympiáde? Lindsey Vonnová vyšla s pravdou von

Lindsey Vonnová
Lindsey Vonnová

PJONGČANG - Nedávno skončená olympiáda v juhokórejskom Pjongčangu vstúpila do knihy rekordov ešte pred svojím samotným začiatkom. Nešlo však o športový zápis. Organizátori totiž rozdali športovcom rekordný počet prezervatívov.

Podľa informácií ich bolo až 110.000, čo predstavuje nárast o celých 10-tisíc zo Soči a Vancouveru. Hovorilo sa o téme, ktorá môže byť pre bežných smrteľníkov často veľké tabu. Ako je to so sexuálnymi vzťahmi v olympijskej dedine? Ženská lyžiarska legenda Lindsey Vonnová sa rozhodla otvorene odpovedať.

Vonnová je považovaná za jednu z najkrajších športovkýň sveta. Má ladné krivky, krásnu tvár a dlho žila s nemenej slávnym golfistom Tigerom Woodsom, romániky však zažila napr. aj s pretekárom F1 Lewisom Hamiltonom, ktorý, zdá sa, pôvabné ženy priam vyhľadáva (dlho randil s havajskou speváčkou Nicole Scherzinger).

Svojím vyjadrením preto možno viacerých prekvapí. "Poviem to tak, ako to je. Je okolo tejto témy zbytočne veľa rozruchu, ale neviem o tom, že by sa to dialo. Musíte sa spýtať niekoho, komu sa pošťastilo, pretože ja som v tomto ohľade šťastie nemala." 

Ak hovorí americká lyžiarka pravdu a nič nezamlčala, tak je skutočne pravdepodobné, že lyžiari si z dejísk olympiád nosia iba medaily, ale sexuálne zážitky nie. Niektorí športovci sa ale sami priznali, že skúšali priamo na mieste olympiády hľadať niekoho cez aplikáciu Tinder. Britský Daily Mail prišiel s údajmi, podľa ktorých túto aplikáciu využívali hlavne športovci z Veľkej Británie, USA a Švédska. 


Tagy: Lindsey Vonnová

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Charlie Riedel

DISKUSIA