Najväčšia hviezda Leicestru oznámila koniec kariéry: Má to však háčik!

Riyad Mahrez
Riyad Mahrez

LEICESTER - Na oficiálnom facebookovom konte futbalistu anglického klubu Leicestru City Riyada Mahreza sa v utorok v noci objavila šokujúca informácia, podľa ktorej sa hráč rozhodol ukončiť svoju kariéru.

"Po viacerých rozhovoroch s lekármi som sa rozhodol, že odchádzam z futbalu," svietilo vo vyjadrení, ktoré malo patriť Mahrezovi a jeho súčasťou boli aj tieto vety: "To, že som sa priklonil ku koncu futbalovej kariéry, chcem povedať niekoľkými slovami. Chcem sa poďakovať každému za podporu a láskavosť, ktorých sa mi dostalo v tomto neuveriteľnom meste. Budete vždy v mojom srdci."

O pravosti oznámenia vznikli pochybnosti, podľa informácií Sky Sports bolo hráčovo konto napadnuté hackermi a podozrenia sa potvrdili. Leicester City neskôr potvrdil, že do konta hráča sa nabúrali hackeri. Mahrez v poslednom období viackrát avizoval, že chce odísť z klubu. V januári sa jeho prestup spájal s FC Liverpool a Manchestrom City, ale nakoniec z toho nebolo nič. Na prelome januára a februára sa podľa medializovaných informácií hráč štyrikrát neobjavil na tréningu, tréner Claude Puel ho vynechal zo zostavy v dvoch zápasoch s odôvodnením, že "krídelník si potrebuje vyčistiť hlavu" po tom, ako stroskotal jeho prestup do Manchestru City v samom závere prestupového obdobia.


Tagy: Riyad Mahrez Leicester City FC

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
premierleague.com, facebook.com

DISKUSIA