Conte pripravuje plány na odvetný zápas v Barcelone: Taktiku zloží spoločne s hráčmi

Antonio Conte
Antonio Conte

LONDÝN - Tréner futbalistov anglického klubu FC Chelsea Antonio Conte prezradil, že pred stredajšou odvetou osemfinále Ligy majstrov 2017/2018 na ihrisku FC Barcelona má v úmysle konzultovať taktiku so svojimi kľúčovými oporami. "The Blues" v prvom meraní síl remizovali na Stamford Bridge 1:1 a na prienik do štvrťfinále musia v Katalánsku minimálne raz skórovať.

"Niekedy je dôležité sa podeliť o zodpovednosť s hráčmi, ktorých musíme pripraviť na takýto druh zápasov. Každopádne, ja rozhodnem o základnej zostave, pretože hráči sú hráči a tréner je tréner. Niekedy je však vhodné zapojiť hráčov do prípravy a načúvať. Táto konfrontácia sa zdá byť vyrovnaná, a tak si myslím, že pre zápas v Barcelone musíme vymyslieť najlepší možný plán," povedal 48-ročný Talian podľa webu The Guardian.

V anglických médiách sa špekuluje, že v ofenzíve Londýnčanov by Francúz Olivier Giroud mohol dostať prednosť pred Španielom Álvarom Moratom. Údajne tiež existuje veľká šanca, že na pozícii tzv. "falošnej deviatky" sa objaví Belgičan Eden Hazard.


Tagy: Antonio Conte FC Chelsea

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA