VIDEO Mourinho na tlačovke zase raz perlil: Neúspešného trénera upratal jedinou vetou!

José Mourinho na tlačovej konferencii
José Mourinho na tlačovej konferencii

MANCHESTER - Keď prichádza na slovné vojny, nie je prakticky takmer nikto, kto by sa mohol vyrovnať portugalskému trénerovi Manchestru United Josému Mourinhovi. Ak sa s ním pustíte do takejto prestrelky, mali by ste poriadne zauvažovať nad každým slovom, ktoré pustíte z úst.

Frank de Boer sa na začiatku aktuálnej sezóny neúspešne snažil o výhru s Crystal Palace. Koučoval sedem zápasov, ale všetky z nich prehral, navyše pod jeho vedením nedalo londýnske mužstvo jediný gól. Čo povedať mal aj na adresu Marcusa Rasforda, na ktorého adresu sa vyjadril v zmysle, že nevie, či sa tento mladík od Josého Mourinha veľa naučí. 

Rashford odpovedal výbornými výkonmi, je dôležitou súčasťou Manchestru United a José Mourinho si to uvedomuje. Na de Boerove slová mal pri včerajšej tlačovej konferencii prichystanú trefnú odpoveď, po ktorej sa už holandský kouč asi neodváži niečo na adresu zverencov United povedať: "Čítam citát od najhoršieho manažéra v histórii Premier League Franka de Boera - 7 zápasov, 7 prehier, 0 gólov - že Marcus Rashford sa podo mnou nič nenaučí. S ním by sa možno naučil, ako prehrávať." 

Manchester United dnes čaká kľúčový zápas jarnej časti. V domácej odvete Ligy majstrov privítajú španielsku Sevillu a hotujú sa predviesť lepší výkon ako v úvodnom meraní síl. V ňom s dávkou neuveriteľného šťastia a bravúrnym zákrokom brankára de Geu remizovali 0:0. 


Tagy: Manchester United José Mourinho Frank de Boer Marcus Rashford

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
Twitter/Manchester United; Video: Twitter/Man Utd Videos

DISKUSIA