VIDEO Ďalšie prekvapenia na Indian Wells: Po Monfilsovi bez zisku setu končí aj nasadená dvojka

Marin ČiličMarin Čilič Zdroj: SITA/AP - Leo Correa

INDIAN WELLS - Chorvátsky tenista Marin Čilič ako druhý nasadený prehral za 83 minút s Nemcom Philippom Kohlschreiberom 4:6, 4:6 v utorkovom treťom kole dvojhry na tenisovom turnaji ATP World Tour Masters 1000 BNP Paribas Open v americkom Indian Wells v Kalifornii (dotácia 7 972 535 USD, tvrdý povrch Plexipave vonku).

V ďalších zápasoch uspeli Argentínčan Leonardo Mayer, ktorý zdolal Japonca Tara Daniela (6:4, 6:1) a Pierre-Hugues Herbert z Francúzska. Druhému menovanému uľahčil postup Gael Monfils, keď po prehratom prvom sete (4:6) skrečoval duel za stavu 1:3.

Priebežný súhrn výsledkov utorňajších stretnutí 3. kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP World Tour Masters 1000 BNP Paribas Open v americkom Indian Wells v Kalifornii (dotácia 7 972 535 USD, tvrdý povrch Plexipave vonku):

Philipp Kohlschreiber (Nem.-31) - Marin Čilič (Chor.-2) 6:4, 6:4
Leonardo Mayer (Arg.) - Taro Daniel (Jap.) 6:4, 6:1
Pierre-Hugues Herbert (Fr.) - Gael Monfils (Fr.) 6:2, 3:1 - skreč, Monfils odstúpil

Viac o téme: Gael Monfils Marin Čilič