VIDEO Súboj najhorších nič nevyriešil: Senica sa s Prešovom rozišla zmierlivo

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: SITA

POPRAD - Súboj posledných dvoch tímov slovenskej futbalovej Fortuna ligy medzi Prešovom a Senicou sa skončil nerozhodným výsledkom 1:1. V piatkovom stretnutí 2. kola skupiny o udržanie boli bližšie k trom bodom Prešovčania, keď v 52. minúte otvoril skóre chorvátsky legionár Nikola Gatarič. Desať minút pred koncom duelu vyrovnal striedajúci Francúz Lynel Kitambala. Záhoráci na poslednej priečke v ligovej tabuľke zaostávajú za Prešovom o bod. Tatran v tomto kalendárnom roku ešte nevyhral.

Futbalová Fortuna liga 2017/2018 - skupina o udržanie - 2. kolo - piatok:

FC Tatran Prešov - FK Senica 1:1 (0:0) - hralo sa v Poprade
Góly: 52. Gatarič - 80. Kitambala, ŽK: 77. Kitambala (Senica), rozhodovali: Smolák - M. Tomčík, Vorel, 160 divákov

Zostavy:
Prešov: P. Lukáč - Dzurík, Luberda (65. Přikryl), Maduka Udeh, Micherda - T. Sedlák - Petko, D. Keresteš, Katona (69. Streňo), Špyrka (89. Trapanovski) - Gatarič, P. Hošek
Senica: D. Holec - Podhorin, Práznovský, Ranko - J. Herrera (67. Kitambula), Krč, Cuadros (61. A. Kováč), Zezinho, Brašeň - Castaňeda (78. Šefčík), Vaščák

Viac o téme: FK Senica 1. FC Tatran Prešov