Vlhová poteší fanúšikov: Jedna z najlepších slalomáriek na majstrovstvách Slovenska

Petra Vlhová
Petra Vlhová

BRATISLAVA - Aj za účasti piatej najlepšej zjazdárky práve skončeného Svetového pohára Petry Vlhovej sa v dňoch 28. a 29. marca 2018 na zjazdovke Paseky vo Vrátnej uskutočnia majstrovstvá Slovenska v alpskom lyžovaní. V stredu 28. marca sa bude konať obrovský slalom a vo štvrtok 29. marca slalom. Vlhová by sa mala predstaviť v slalome.

Štart v obrovskom slalome už potvrdili Adam a Andreas Žampovci, z ďalších reprezentantov z B-tímu nebudú chýbať Martin Hyška a Matej Prieložný, z juniorov sa ohlásili Henrich Katrenič, Filip Baláž, Tomáš Košík a Ján Sanitrár. Štart prvého kola žien je plánovaný na 8.30 h, u mužov na 10.00 h.

"Žampovci sa budú presúvať na program do USA, v slalome sa preto na štart nepostavia. Ďalší prihlásení reprezentanti sa budú pretekať aj v slalome," informuje o tom tlačová správa ÚAD SLA. Štart prvého kola slalomu mužov je plánovaný na 8.30 h, žien o 10.00 h.

Mená ďalších slovenských (Falat, Moravčíková, Jančová, Nemcová, Revúcky) aj zahraničných reprezentantov oznámia po uzávierke prihlášok.


Tagy: Petra Vlhová

Zdroj:
SITA
Foto:
TASR

DISKUSIA