Zlý vstup Hradca do semifinále: Oceláři vyhnali Rybára z brány a ujali sa vedenia

Třinec sa ujal vedenia v sériiTřinec sa ujal vedenia v sérii Zdroj: Twitter Mountfield HK

HRADEC KRÁLOVÉ - Domáci hokejisti HK Mountfield Hradec Králové prehrali 1:4 s hráčmi HC Oceláři Třinec vo štvrtkovom prvom stretnutí semifinále play-off českej extraligy 2017/2018.

V bránke domácich sa predstavil slovenský reprezentant Patrik Rybár, odchytal úvodné dve tretiny; Jaroslav Pavelka ho nahradil za stavu 0:3. Asistenciu pri jedinom góle Hradca Králové si pripísali Slováci Dominik Graňák a Tomáš Zigo.

"Oceláŕi" v sérii na štyri víťazstvá vedú 1:0, druhý zápas je na programe v piatok opäť na ľade HK Mountfield.

HK Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) - stav série 0:1
Patrik Rybár odchytal úvodné dve tretiny, Tomáš Zigo 0+1, Dominik Graňák (všetci Hradec Králové) 0+1

Viac o téme: HC Oceláři Třinec HK Mountfield Hradec Králové