FOTO Hnev v trnavskom Spartaku: Športový riaditeľ Slovana bol údajne v šatni rozhodcov!

Richard Trutz
Richard Trutz

TRNAVA - Vo futbalovom klube FC Spartak Trnava zavládlo rozčarovanie, ktoré sa už rieši oficiálnou cestou.

Na sociálnych sieťach sa po zápase Spartaka v Dunajskej Strede objavila fotografia, ktorá zachytáva športového riaditeľa Slovana Bratislava Richarda Trutza pred šatňou rozhodcov v Dunajskej Strede. Je však otázne, či je fotografia naozaj z predmetného zápasu a či bol skutočne aj v šatni.

FC Spartak vydal aj krátke vyjadrenie: "Samozrejme sme uvedenú fotografiu zaregistrovali na sociálnych sieťach. Klub to bude riešiť oficiálnou sťažnosťou na príslušné orgány SFZ a ÚLK. Do ich vyjadrení nebudeme záležitosť mediálne komentovať."

Richard Trutz patril v minulosti medzi najlepších ligových rozhodcov na Slovensku. Pracoval aj ako moderátor TA3, ktorú vlastní Ivan Kmotrík, majiteľ ŠK Slovan Bratislava. Práve tieto skutočnosti vyvolávajú veľké vášne, nakoľko Trnava v súčasnosti vedie ligu o 7 bodov práve pred Slovanom.

Je možné, že sa bol s bývalými kolegami iba pozdraviť v šatni, ale napriek tomu by na základe svojej aktuálnej funkcie počas duelu konkurenčných tímov nemal čo v šatni rozhodcov robiť. Celú vec tak má na stole SFZ, k veci sa pravdepodobne vyjadrí aj samotný Richard Trutz, ktorý môže do prípadu vniesť viac svetla.


Tagy: FC Spartak Trnava Richard Trutz

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
Facebook FC Spartak Trnava

DISKUSIA