VIDEO Zvolen sa v Trenčíne zobudil neskoro: Dukla sa ujala vedenia v semifinále

Hráči HK Dukla Trenčín sa radujú z gólu Hráči HK Dukla Trenčín sa radujú z gólu Zdroj: SITA/Tomáš Somr

TRENČÍN - Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili 3:1 nad hráčmi HKM Zvolen v treťom semifinálovom stretnutí play-off najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy. "Vojaci" sa po domácom triumfe ujali vedenia 2:1 v sérii.

Úvodný gól duelu strelil už v 3. min Tibor Varga. V II. tretine sa presadili aj Tomáš Starosta a Marcel Hossa a zvýšili vedenie Trenčína na 3:0. Hostia dokázali necelé štyri minúty pred koncom III. tretiny duel zdramatizovať zásluhou zásahu Rastislava Špirka, ďalší gól už však pridať nedokázali.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - semifinále play-off - tretí zápas (hrá sa na štyri víťazstvá) - streda:

HK Dukla Trenčín - HKM Zvolen 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) - stav série: 2:1
Góly: 3. T. Varga (Radivojevič), 21. Starosta (Sojčík, Radivojevič), 40. Marcel Hossa (Frühauf) - 57. Špirko
Vylúčení: 6:7 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Baluška, Fridrich - J. Tvrdoň, Šefčík, 6150 divákov

Zostavy:
Trenčín: M. Valent - Starosta, Bačik, Frühauf, Cebák, Holenda, Bohunický, L. Romančík - Bezúch, Sojčík, Radivojevič - Marcel Hossa, Sádecký, M. Hecl - O. Mikula, Ölvecký, T. Varga - D. Hudec, Dlouhý, J. Švec - Deveaux
Zvolen: MacIntyre - J. Kováčik, T. Bokroš, Hraško, Zeleňák, Ťavoda, Ulrych, Dubeň - Michal Chovan, Kytnár, Coffman - Kelemen, Špirko, Šišovský - Obdržálek, O. Steen, Puliš - Martin Ďaloga, V. Fekiač, Matis - Török

Viac o téme: HKM Zvolen HK Dukla Trenčín